A3 Sport

A3 Sport

Kompletní seznam prodejců sportovních potřeb: A3 Sport, Adidas, Alpine Pro, Envy, Gigasport, Hervis, Hudy sport, HzH Sport, Intersport, Loap, Nike, Puma, Quiksilver, Roxy, Sportisimo

Akční leták A3 SPORT na kupi.cz.

Firma A3 Sport provozuje síť 46 prodejen po celé České republice. Expandovala i na Slovensko. Prodává především sportovní zboží různých značek. Na českém trhu působí od roku 1993. Snaží nabízet široké spektrum zboží, ze kterého si vyberou všichni zákazníci. Ať už ti, kteří hledají výrobky špičkové kvality a cena pro ně nehraje zásadní roli, nebo lidé, kteří chtějí koupit zboží dobré kvality, ale nechtějí investovat moc peněz.

A3 Sport prodává boty, textil a doplňky Adidas, Crocs, Nike, Puma, Reebok, Salomon nebo i jiných značek. Zákazníci si mohou vybrat z velkého množství pánské, dámské i dětské obuvi na běhání, basketbal, návštěvu fitness, návštěvu bazénu. Dále je k dostání obuv na fotbal, sálová obuv, tenisová, tréninková obuv, boty pro outdoorové aktivity nebo sportovní obuv pro každodenní nošení.

Do obchodů A3 Sportu zavítejte i tehdy, pokud chcete koupit trika, tílka, bundy, soupravy, šortky, plavky, kalhoty, tepláky nebo ponožky, ať už pro děti či dospělé. Dále v sortimentu naleznete i čepice, batohy, zavazadla, míče, peněženky, ploutve, fotbalové chrániče, brankářské rukavice, plavecké brýle a mnoho jiných výrobků.

Dárkový poukaz A3 Sport

V obchodech A3 Sport můžete pořídit i dárky pro své blízké. A pokud si nejste jistí, co by se jim mohlo líbit, můžete jim zakoupit dárkovou poukázku v hodnotě 500, 1000 nebo 2000 korun.

E-shop A3 Sport

Firma A3 Sport zřídila pro své zákazníky internetový obchod. Naleznete jej na stránkách www.a3sport.cz. Zboží je zde řazeno dle kategorií zboží nebo podle značky výrobku.

A3 Sport Ostrava, Praha, Brno, Pardubice a další

Pokud nechcete využít služeb e-shopu, můžete navštívit některou z kamenných prodejen, které jsou v Praze, Mladé Boleslavi, Kolíně, Liberci, Mostě, Ústí nad Labem, Teplicích, Karlových Varech, Plzni, Českých Budějovicích, Jihlavě, Pardubicích, Hradci Králové, Brně, Olomouci, Ostravě, Karviné, Opavě a ve Zlíně.

Věrnostní karta

A3 Sport nabízí věrnostní kartu pro své zákazníky. Členové klubu mohou čerpat různé slevy. Tyto slevy však neplatí pro nákup v e-shopu.