Adidas

Adidas

Adidas letáky a katalogy

adidas boat cc lace

adidas boat cc lace

21.03.2010 - 23.09.2010

adidas originals boty

adidas originals boty

15.02.2010 - 31.05.2010

adidas predator x

adidas predator x

21.03.2010 - 21.06.2010

Kompletní seznam prodejců sportovních potřeb: A3 Sport, Adidas, Alpine Pro, Envy, Gigasport, Hervis, Hudy sport, HzH Sport, Intersport, Loap, Nike, Puma, Quiksilver, Roxy, Sportisimo

Název světoznámé značky je vytvořen ze jména jejího zakladatele Adolfa (Adiho) Dasslera. Roku 1920 si postavil svou první dílnu a v roce 1924 založil společně se svým bratrem továrnu. Postupem času si jejich boty získaly světový věhlas. V roce 1948 se však bratři rozešli, Adi založil firmu Adidas, jeho bratr Rudolf zase společnost Puma. Později se zrodila i legendární značka Adidasu - tři pruhy, a svou nabídku společnost obohatila ještě o kolekci oblečení.

Adidas boty

Jak už bylo řečeno, Adidas produkuje sportovní boty, ale i dámskou, pánskou a dětskou sportovní módu. Vyrábí sortiment pro fotbal (kopačky, chrániče, rukavice i potřebné oblečení pro tento sport), tenis, běh, outdoorové aktivity, basketbal, plavání i sporty v hale. Dále pak boty, tašky, peněženky, tašky s kolečky, batohy a oblečení pro volný čas (mikiny, bundy, soupravy, trička, spodní prádlo, legíny, kalhoty, šortky, čepice, ponožky a jiné, v zimním období i rukavice a šály). Mezi velmi oblíbené boty pro volný čas patří kolekce Superstar.

Adidas uvedl na trh i speciální kolekci Originals, která svou inspiraci čerpala z dnes tolik oblíbené retro módy. Kromě bot, dámské, pánské a dětské módy a doplňků má Adidas i svou vlastní řadu kosmetiky. Můžete si koupit sprchové gely, antiperspiranty, deodoranty, toaletní vody i spreje na nohy.

Obchody Adidas

V České republice jsou obchody Adidas v Praze, Brně, Českých Budějovicích, Táboře, Liberci, Ústí nad Labem, Příbrami, Karlových Varech, Mladé Boleslavi, Jihlavě, Plzni, Zlíně, Olomouci, Kolíně a v Brně. Mimo to naleznete v Praze a ve Znojmě i outlety této značky.

Adidas e-shop

Navíc existuje šest autorizovaných internetových obchodů Adidas a výrobky Adidas můžete zakoupit i v jiných obchodech se sportovní zbožím. Veškerý přehled obchodů naleznete na stránkách www.adidas.cz.