Alza.cz

Alza.cz

Kompletní seznam prodejců elektra: Alza.cz, Ardo, Baumatic, Comfor, Datart, Electroworld, Elektro Spáčil, Elektrocentrum, Emos, ETA, Euronics, Fotolab, Mall.cz, Okay, Planeo Elektro, Proton, TS Bohemia

Akční leták Alza.cz na kupi.cz.

Alza.cz

Společnost Alza.cz vznikla v roce 1994 a od roku 1998 si začala budovat významné postavení na trhu s výpočetní technikou. Jedná se o internetový obchod, který jako jediný maloobchodní prodejce výpočetní techniky v České republice vlastní sklady o ploše 5160 m2. Díky tomu může svým zákazníkům okamžitě dodat zboží, které si objednají. Centrála společnosti se nachází v Praze Holešovicích.

Sortiment

Sortiment společnosti Alza.cz je skutečně pestrý. Jeho základní členění je do těchto kategorií: počítače, komponenty, elektro, hračky a hry a další. Mezi doplňkové zboží pak patří například parfémy, hodinky, kuchyňské nádobí, meteostanice, nože či zboží od společnosti Avon.

Způsoby dodání zboží

Alza.cz nabízí hned celou řadu způsobů, jak si mohou zákazníci objednané zboží převzít. V případě, že si zákazníci budou chtít vyzvednou zboží osobně, mají možnost tak učinit v prodejnách v Praze Holešovicích, v Brně, v Plzni, v Hradci Králové, v Ostravě a také v Praze 4 a 5. Ti, kteří jsou z Prahy a potřebují své zboží velice rychle, mohou využít také expresního Kurýra s dodáním do 90 minut nebo Kurýra s dodáním do 5 hodin od objednání. Stejně tak mohou služeb Kurýra využít zákazníci žijící v Brně, Plzni, Hradci Králové nebo Ostravě a zboží jim bude dodáno ještě tentýž den. Mimopražští klienti si mohou nechat své zboží dovézt společností PPL, která tak stihne učinit do 24 hodin od objednání na území celé České republiky. Ti, kteří si raději vyzvednou své zboží na nejbližší poště, mohou využít služby České pošty. V případě, že si objednáte více kusů velkých výrobků, máte možnost využít paletovou přepravu.

Showroom

Součástí centrální prodejny v Praze Holešovicích je i prostorný showroom s rozlohou 1000m2. Ten je otevřený každý den od 8 do 20 hodin a umožňuje tak zákazníkům prohlédnout si a vyzkoušet si novinky a nejzajímavější výrobky z výpočetní techniky, která je v nabídce společnosti Alza.cz.