Astratex

Astratex

Kompletní seznam prodejců oblečení: Astratex, Bonprix, C&A, Calvin Klein, Camaieu, ESPRIT, Freeport, Gant, GAS, Guess, H & M, Halens, Intimissimi, Kik, Klingel, Lacoste, Levis Jeans, Litex, Marks & Spencer, Neckermann, New Yorker, Next, Orsay, Otto, Pietro filipi, Promod, Reserved, Takko fashion, Tchibo, Time Out, Triumph

Společnost Astratex s.r.o. se sídlem v Červeném Kostelci působí na našem trhu již od roku 2001. Začínala jako zásilkový obchod s levným spodním prádlem, avšak časem vybudovala e-shop se širokou nabídkou spodního prádla a plavek více než padesáti značek. Internetový obchod můžete nalézt na internetových stránkách astratex.cz. Slovenští zákazníci mohou nakupovat na astratex.sk.

Prádlo Astratex

Na stránkách najdete bohatou nabídku dámského spodního prádla, kde v samostatných kategoriích naleznete i erotické prádlo a těhotenské a mateřské prádlo. Astratex nezapomíná ani na ženy plnějších tvarů, které taktéž mohou vybírat z neobvykle velké nabídky prádla. Firma dále prodává luxusní košilky, župany a pyžama (dámská, pánská i dětská), pánské spodní prádlo a doplňky (například silikonová ramínka či punčochy). Astratex provozuje i outlet, kde naleznete zboží ze starších kolekcí, avšak s výraznými slevami. Obchod je často vyhledávaný i díky kolekci dámských, pánských i dětských plavek. Mezi nejoblíbenější zboží se řadí plavky a podprsenky.

E-shop  

Zákazníci jistě ocení, že na stránkách Astratexu nenajdou jen e-shop, ale i cenné rady ohledně správného výběru velikosti spodního prádla a pokyny, jak pečovat o plavky a o prádlo.

Astratex funguje výlučně jako internetový obchod a neprovozuje žádné kamenné prodejny. Osobní odběr zboží je možný pouze ve skladu v Hronově (okres Náchod, Královéhradecký kraj).

Firma se snaží, aby byli její zákazníci co nejspokojenější, a proto poskytuje své služby na co nejvyšší úrovni. To jí v roce 2009 vyneslo náležité ocenění v podobě členství v Asociaci pro elektronickou komunikaci. Tehdy se Astratex také poprvé účastnil soutěže WebTop100, kde získal 13. místo v kategorii E-shop.