Baťa

Baťa

Kompletní seznam prodejen obuvy: Baťa, CCC, Deichmann, ECCO, Humanic, Obuv Mixer, Reno obuv

Akční leták Baťa na kupi.cz.

Česká firma Baťa vznikla již v roce 1894, kdy sourozenci Baťovi spustili svou obuvnickou živnost. O rok později podnik překonal první krizi a firmy se ujal Tomáš, který do prodeje zavedl „Baťovky". Dnes je Baťa známou obuvnickou firmou, která obouvá lidi na celém světě. 

Baťa obuv

Baťa dodává na trh pestrou nabídku pánské, dámské i dětské obuvi a doplňků. Jistě si vyberete boty pro každé roční období i pro každou příležitost. Dámy si mohou koupit boty trendové, klasické, vycházkové, komfortní, kozačky, botas, mladou módu, baleríny, sněhule a holínky, společenskou obuv, sportovní, domácí obuv, zdravotnickou a letní obuv. V pánské kolekci si můžete vybrat z bot trendových, klasických, mokasín, vycházkových, komfortních, mladé módy, sportovních, kolekce botas, letních bot, domácí obuvi a zdravotnické obuvi. Dětská obuv je rozdělena na kategorie 1-2 roky, dívčí obuv, chlapecká obuv, holínky, domácí obuv a letní obuv.

V obchodech Baťa najdete kromě obuvi i oblečení a doplňky jako kabelky, tašky, kufry, batohy, zavazadla, rukavice, peněženky, opasky a galanterii. Firma Baťa navíc prodává i boty jiných značek. Například Power, Adidas, Nike, Salomon nebo Columbia. 

Baťa katalog

Na internetových stránkách bata.cz naleznete e-shop společnosti Baťa, kde je prezentována aktuální nabídka. Stejně jako v kamenných prodejnách naleznete na internetu výprodej bot. V současné době se jedná o Baťa výprodej 2010.

Pokud si neradi vybíráte boty přes e-shop, zkuste navštívit některou z prodejen Baťa. Najdete je v Chebu, Mariánských lázních, Karlových Varech, Chomutově, Mostě, Teplicích, Ústí nad Labem, Děčíně, Liberci, Jablonci nad Nisou, Turnově, Mladé Boleslavi, Trutnově, Hradci Králové, Pardubicích, Čáslavi, Kolíně, Benešově, Slaném, Lounech, Žatci, Praze, Berouně, Příbrami, Plzni, Klatovech, Strakonicích, Písku, Táboře, Jindřichově Hradci, Českých Budějovicích, Českém Krumlově, Znojmě, Třebíči, Jihlavě, Břeclavi, Hodoníně, Brně, Uherském Hradišti, Otrokovicích, Zlíně, Vsetíně, Kroměříži, Prostějově, Olomouci, Přerově, Novém Jičíně, Frýdku Místku, Karviné, Ostravě, Opavě, Šumperku a ve Svitavách.

Pro své věrné zákazníky založila firma Baťa i Baťa klub, který je součástí programu RENOME. Za nákupy v obchodech nebo na e-shopu získáváte body. Posléze za ně získáváte různé poukázky na slevu a dostává se vám různých zákaznických výhod.