C&A

C&A

Kompletní seznam prodejců oblečení: Astratex, Bonprix, C&A, Calvin Klein, Camaieu, ESPRIT, Freeport, Gant, GAS, Guess, H & M, Halens, Intimissimi, Kik, Klingel, Lacoste, Levis Jeans, Litex, Marks & Spencer, Neckermann, New Yorker, Next, Orsay, Otto, Pietro filipi, Promod, Reserved, Takko fashion, Tchibo, Time Out, Triumph

Akční leták C&A na kupi.cz.

Podnik C&A byl založen již roku 1841 v holandském městě Sneek bratry Clemensem a Augustem Brenninkmeijerovými. Postupem času začali zakládat pobočky i mimo Holandsko a stali se velmi úspěšnými. V současné době se tak firma může chlubit 1192 pobočkami v 19 evropských zemích. Do České republiky se tato známá značka dostala v roce 1999 a provozuje tu na 37 obchodů.

C&A móda

V obchodech C&A najdete módu pro všechny věkové kategorie. C&A prodává oblečení dvanácti značek, což zaručuje velmi rozmanitou nabídku. Společnost C&A prodává dámskou módu značek Yessica, Yessica Pure, Your Sixth Sense. Pánové si mohou vybírat z oblečení značek Angelo Litrico nebo Westbury. Dále je pak nabídce módy značky Canda, která se specializuje na kolekce dámského i pánského oblečení. 

Zkrátka však nezůstanou ani děti. Pro miminka je připravena značka Baby Club. Pro děti od 2 do 6 let nabízí svou kolekci značka Palomino a Here & There potěší školáky od 7 do 14 let. Značka Clockhouse je určena pro mladé lidi ve věku 18-25 let. Zato milovníci džínové módy si jistě vyberou z oblečení Jinglers. Naopak sportovní nadšenci se budou cítit pohodlně v módě značky Rodeo. C&A taktéž prodává dětskou kolekci Bodyguard, která se vyznačuje speciálními reflexními materiály. 

Prodejny C&A

Obchody C&A můžete najít v Ústí nad Labem, Brně, Chomutově, Hradci Králové, Jihlavě, Karviné, Kladně, Liberci, Mladé Boleslavi, Mostě, Olomouci, Opavě, Ostravě, Pardubicích, Plzni, Praze, Táboře, Teplicích, Třebíči, Zlíně a v Českých Budějovicích.

C&A dbá na vysokou kvalitu oblečení za rozumnou cenu. Zároveň prosazuje sociální odpovědnost, a proto bojuje proti dětské práci. Dodavatelé i subdodavatelé mají zakázáno najímat pro práci děti, což bývá namátkově kontrolováno, a v případě porušení tohoto závazku dochází k ukončení obchodní spolupráce.