Calvin Klein

Calvin Klein

Kompletní seznam prodejců oblečení: Astratex, Bonprix, C&A, Calvin Klein, Camaieu, ESPRIT, Freeport, Gant, GAS, Guess, H & M, Halens, Intimissimi, Kik, Klingel, Lacoste, Levis Jeans, Litex, Marks & Spencer, Neckermann, New Yorker, Next, Orsay, Otto, Pietro filipi, Promod, Reserved, Takko fashion, Tchibo, Time Out, Triumph

Americká značka Calvin Klein byla založena roku 1968 a za dobu svého působení se stala proslulou po celém světě. Od roku 2005 patří do korporace Phillips-Van Heusen, která sdružuje i další světoznámé značky (například Tommy Hilfiger nebo Donald J. Trump Signature Collection). V současnosti jsou hlavními návrháři značky Francisco Costa, Italo Zucchelli a Kevin Carrigan.

Produkty Calvin Klein

Značka Calvin Klein je spojována především s oděvním průmyslem, avšak produkuje i parfémy, různé doplňky jako brýle, šperky, hodinky, nábytek a jiné. Calvin Klein má několik kolekcí svých produktů. Jedná se o Collection, CK Calvin Klein, Calvin Klein, Jeans, Underwear, Home a Fragrance. 

Collection se specializuje na pánskou a dámskou módu a brýle. V Evropě najdete obchody s těmito produkty pouze ve Francii, Španělsku a Velké Británii.

CK Calvin Klein se soustředí na dámskou a pánskou módu, brýle, hodinky a šperky.
Řada Calvin Klein opět nabízí dámskou a pánskou módu, avšak kolekce je obohacena i o plavky.

V nabídce Calvin Klein Jeans najdete jak dámskou a pánskou džínovou módu, tak i oblečení pro děti.
Spodní prádlo si můžete vybrat v kolekci Calvin Klein Underwear.

Méně známou řadou produktů je Calvin Klein Home, kde si zákazníci mohou pořídit různé doplňky do domácnosti jako například ložní prádlo. V nabídce je však i nábytek. Specializované obchody s produkty Calvin Klein Home jsou však jen ve Spojených státech, Kanadě a Mexiku.

V kolekci Calvin Klein Fragrances nalezneme velký výběr parfémů a toaletních vod. Mezi nejnovější vůně patří například CK Free, Euphoria, Euphoria Blossom, Eternity, Eternity Moment, CK One, CK In2u, Man, Secret Obsession a Obsession.