Camaieu

Camaieu

Kompletní seznam prodejců oblečení: Astratex, Bonprix, C&A, Calvin Klein, Camaieu, ESPRIT, Freeport, Gant, GAS, Guess, H & M, Halens, Intimissimi, Kik, Klingel, Lacoste, Levis Jeans, Litex, Marks & Spencer, Neckermann, New Yorker, Next, Orsay, Otto, Pietro filipi, Promod, Reserved, Takko fashion, Tchibo, Time Out, Triumph

Společnost Camaieu byla založena roku 1984 ve Francii a v současnosti má více než 850 obchodů po celém světě. V České republice se s touto značkou mohli lidé seznámit v roce 2002, kdy zde otevřela své první prodejny.

Móda Camaieu 

Camaieu se zaměřuje především na dámské oblečení. V obchodech Camaieu můžete koupit trika, halenky, košile, sukně, šortky, kalhoty, šaty, svetry, vesty, džíny, kabáty, bundy, blůzy a jiné. Dále jsou v prodeji i doplňky. Například pásky, bižuterie, sluneční brýle, kabelky či boty. Internetový obchod byl spuštěn v roce 2009, bohužel však stále existuje pouze francouzská verze. Alespoň si však na jeho internetových stránkách www.camaieu.com můžete prohlédnout aktuální kolekci Camaieu. 

Prodejny v České republice

Pokud se vám móda Camaieu zalíbila, můžete navštívit některý z obchodů, které v České republice jsou. Prodejny najdete v Mostě, Ústí nad Labem, Plzni, Liberci, Kolíně, Praze, Českých Budějovicích, Jihlavě, Pardubicích, Brně, Olomouci, Zlíně a v Ostravě.