CCC katalog

CCC

Kompletní seznam prodejen obuvy: Baťa, CCC, Deichmann, ECCO, Humanic, Obuv Mixer, Reno obuv

Akční leták CCC obuv na kupi.cz.

Společnost CCC dodává na trh boty a doplňky. Mimo český trh má velkou síť prodejen i v Polsku.

CCC obuv

Pánové si mohou vybírat z polobotek značek Gino Lanetti, Ottimo nebo Cesare Cave, kotníčkových bot Cesare Cave nebo Nobility a vysokých šněrovacích bot Cesare Cave. Dámské boty jsou rozděleny do kategorií polobotky, kde naleznete boty značek Lasocki, Clara Barson a Jennifer&Jennifer, kotníčkové boty Lasocki, Jennifer&Jennifer nebo Nylon Red, sportovní obuv Nylon Red a Walky a tenisky Nylon Red.Pro děti je připravena obuv značek Nylon Red, Action Boy a Nelli Blu.

Mimo to však v obchodech naleznete i speciální sportovní obuv pro horskou cyklistiku, jízdu na kole a basketbal. Z doplňků se v obchodech CCC prodávají kabelky značky Torba J&J.

CCC obuv katalog

Celou aktuální kolekci naleznete v katalogu na internetových stránkách CCC www.ccc.eu.

Prodejny CCC

I přestože si na internetu můžete prohlédnout aktuální kolekci, společnost CCC neprovozuje internetový obchod, takže si zboží CCC koupíte pouze v jejich kamenných prodejnách. Ty jsou však na mnoha místech České republiky. Obchody CCC můžete navštívit v Brně, České Lípě, Jablonci nad Nisou, Liberci, Českých Budějovicích, Hradci Králové, Karlových Varech, Karviné, Ostravě, Opavě, Kladně, Kolíně, Mladé Boleslavi, Mostě, Teplicích, Ústí nad Labem, Olomouci, Prostějově, Pardubicích, Plzni, Praze, Starém Městě a ve Zlíně.Zakoupené zboží můžete do 5 dnů vrátit.