ECCO

ECCO

Kompletní seznam prodejen obuvy: Baťa, CCC, Deichmann, ECCO, Humanic, Obuv Mixer, Reno obuv

Akční leták ECCO na kupi.cz.

Dánská společnost ECCO byla založena roku 1963. Od té doby si vydobyla významné postavení na trhu. Z Dánska expandovala na trhy po celém světě, mimo jiné i do České republiky.

Boty ECCO

Společnost ECCO prodává zejména obuv, ale i doplňky a galanterii. Pánské boty si můžete vybrat z kategorií klasická, neformální, golfová, outdoorová, Natural Motion, vycházková. Dále si pánové mohou vybrat z velké nabídky peněženek, tašek, kabelek a brašen. Dámská kolekce je tvořena stejnými kategoriemi jako pánská, je to tedy klasická obuv, neformální, golfová, outdoorová, Natural Motion a vycházková obuv. Stejně tak si ženy mohou koupit kabelky, tašky nebo peněženky. V dětské obuvi naleznete boty jak pro dívky, tak pro chlapce. Boty můžete koupit již pro batolata. Nabídka dětské obuvi se řídí sezónou. V současné kolekci podzim/zima naleznete polobotky a kotníkové či vysoké botky. Mimo zimní sezónu bývají v nabídce i sandály.

Kromě obuvi si v obchodech ECCO můžete koupit i doplňky. Například opasky, ponožky, tkaničky, kartáče, vložky do bot, ochranné spreje na boty a jiné. Kompletní nabídku naleznete na internetových stránkách ecco.com.

ecco.cz

Společnost ECCO pro své zákazníky zřídila i internetový obchod, který naleznete na stránkách www.ecco.com. Bohužel však zboží není zasíláno mimo území Velké Británie. 

Prodejny ECCO obuv

Přestože si čeští zákazníci nemohou objednat zboží přes internetový obchod, mohou jít nakupovat do některé z osmi prodejen, které jsou v České republice otevřeny. Dva obchody naleznete v Brně a šest v Praze. Přesné adresy prodejen najdete na oficiálních stránkách.