ESPRIT

ESPRIT

Kompletní seznam prodejců oblečení: Astratex, Bonprix, C&A, Calvin Klein, Camaieu, ESPRIT, Freeport, Gant, GAS, Guess, H & M, Halens, Intimissimi, Kik, Klingel, Lacoste, Levis Jeans, Litex, Marks & Spencer, Neckermann, New Yorker, Next, Orsay, Otto, Pietro filipi, Promod, Reserved, Takko fashion, Tchibo, Time Out, Triumph

Akční leták Esprit na kupi.cz.

Značku Esprit založili Susie a Doug Tompkinsonovi v roce 1968 v San Franciscu. Jejich začátky byly velmi skromné. Oblečení prodávali v dodávce. Dnes je však Esprit stabilní značkou a po více než 40 letech svého působení na trhu je proslulá po celém světě. Společnost Esprit vlastní více než 800 obchodů a do mnoha dalších prodejen své výrobky distribuuje.

Oblečení, kabelky, módní i bytové doplňky

Esprit produkuje především módu, boty, doplňky, ale i věci do domácnosti.
Zákazníci si mohou vybrat z široké nabídky dámského oblečení, z kolekce pro těhotné a pro teenagery, pánských oděvů i z oblečení pro děti. Kromě oděvů pak v obchodech najdete i boty, kabelky, peněženky, pásky, šály, ponožky, punčochy, čepice, rukavice, bižuterii, šperky, hodinky, sluneční brýle, ale i deštníky, batohy pro děti či pouzdra.

Firma dodává na trh i svou vlastní řadu parfémů, sprchových gelů a tělových mlék.
Značka Esprit však není spojována pouze s módou či parfémy, ale s produkty této značky si můžete vybavit i domácnost. Můžete mít nábytek, ložní prádlo, polštáře, lampy, závěsy, tapety, vázy a mnoho dalších výrobků od Esprit, které zvelebí vaši domácnost.

www.esprit.com, www.esprit.eu

Na internetových stránkách www.esprit.eu funguje i e-shop se zbožím této americké značky. Nově je připravován i internetový obchod pro Českou republiku, který v budoucnu umožní pohodlné nakupování z domova i českým zákazníkům.

Esprit v České republice

Esprit má v České republice několik obchodů s oblečením. Můžete je najít v Blovicích, Brně, České Kubici, Mikulově, Pardubicích, Plzni a v Praze. Zároveň však můžete koupit výrobky této značky i v jiných obchodech, kam jsou společností Esprit distribuovány. V tomto případě se jedná především o doplňky (hodinky, šperky) nebo parfémy a kosmetiku. 

Zákazníci se mohou zaregistrovat do klubu Esprit. Členové klubu pak čerpají různé výhody ve formě slev, exkluzivních nabídek apod.