Freeport

Freeport

Freeport letáky a katalogy

Freeport aktuální leták

Freeport aktuální leták

13.05.2010 -30.06.2010

freeport hatě u znojma

freeport hatě u znojma

03.05.2010 -24.05.2010

freeport

freeport

01.03.2010 - 30.04.2010

Kompletní seznam prodejců oblečení: Astratex, Bonprix, C&A, Calvin Klein, Camaieu, ESPRIT, Freeport, Gant, GAS, Guess, H & M, Halens, Intimissimi, Kik, Klingel, Lacoste, Levis Jeans, Litex, Marks & Spencer, Neckermann, New Yorker, Next, Orsay, Otto, Pietro filipi, Promod, Reserved, Takko fashion, Tchibo, Time Out, Triumph

 Freeport Hatě

Freeport se nachází u hraničního přechodu Hatě nedaleko Znojma. Jedná se o outletové centrum, kde si můžete koupit zboží starších kolekcí, avšak s výraznou slevou (často až 70%). Pokud si vyřídíte zákaznickou kartu Freeportu, dostanete v obchodech další slevu, která je 10%. Webové stránky outletového obchodního centra se nachází na webové adrese freeport.cz
 
Obchody ve Freeportu

Ve Freeportu je na 70 obchodů, které nabízí zboží různého charakteru. Dámská a pánská móda je k dostání v obchodech 4 Jeans, Bellinda, Bushman, Calvin Klein, Camel Active, Carlo Caddeo, Corso Italia, Diesel, Envy, Five Seasons, Gant, Gear, Havrey, Hooper´s London, Jerem, Kara Trutnov, Kenvelo, Lee&Wrangler, Levi Strauss, Mango, Marco Sport, Marlboro Classic, Mexx, Nautica, Pepe Jeans, Pietro Filipi, Sarar, Seidensticker, Terranova-Calliope, Time Out, Tom Tailor, Tom Tailor Denim, Tommy Hilfiger a Vero Moda.

Pro oblečení a vybavení na sport a volný čas se zastavte v obchodech Adidas, Alpine Pro, Gran Fondo, Hannah, Helly Hansen, Hi-Tec, Nike, O´Neill, Puma, Reebok, Rossignol, S.A.M, Subform, T21 Store.com nebo v již zmiňovaných Bushman, Envy, Five Seasons a Marco Sport.

Pro děti nakoupíte oblečení ve 4 Jeans, Corso Italia, Diesel, Five Seasons, Gant, Kenvelo, Mexx, Nike, Reebok, Tom Tailor Kids nebo v Tommy Hilfiger.

Na obuv se specializují v obchodech Adidas, Alpine Pro, Ara Shoes, Corso Italia, Diesel, Envy, Five Seasons, KCS, Mango, Pepe Jeans a Scan Shoes.

Pokud chcete vybavit svou domácnost něčím novým, zajděte do Bob Home, Bohemia Crystal, Decostyl, Home & Cook, Preciosa, Renate Slama, Rosenthal nebo do SCANquilt.

Doplňky a šperky nabízí Calvin Klein, Ciro, Corso Italia, Diesel, Frey Wille, Kenvelo, Klenoty Aurum, Mango, Mexx, Preciosa, Rosenthal, Sunglass Time nebo Terranova-Calliope.

Pro děti můžete koupit dárek v hračkářství Toy Boy a dospělé jistě potěší obchod s parfémy a kosmetikou Excalibur Free Shop, kde najdete i cigarety, alkohol a cukrovinky.

Občerstvit se můžete jít do jedné z restaurací čí kaváren, a pro nejmladší je ve Freeportu připraven i dětský koutek.