Frital

Frital

Frital letáky a katalogy

Frital akční leták

Frital akční leták

01.06. - 30.06.2010

FRITAL akční leták

FRITAL akční leták

03.05.2010 - 31.05.2010

frital plastová okna

frital plastová okna

01.04.2010 - 30.04.2010

Kompletní seznam prodejců zboží pro dům, byt a zahradu: Bauhaus, Baumax, Breno koberce, Dedra, Frital, Hornbach, Koberce Trend, Koupelny Jika, Koupelny Ptáček, Koupelny Ravak, Koupelny Siko, Kuchyně Hanák, Kuchyně Koryna, Kuchyně Oresi, Kuchyně Sykora, Mountfield, Obi, Orion, Prior, Proma, Styltex, Tescoma, Tupperware, Uni Hobby

Frital

Společnost Frital byla založena v roce 1995. Provádí komplexní služby v oblasti stavebnictví, a to od drobných úprav až po stavby na klíč. Hlavní součástí nabídky společnosti Frital jsou však plastová okna, dveře a jejich příslušenství. Frital zajišťuje nejen jejich prodej, ale i dodávku a montáž. Současný pracovní tým společnosti Frital tvoří několik desítek zaměstnanců a spolupracovníků a její produkty a služby si můžete objednat ve více jak dvaceti provozovnách, umístěných převážně v Čechách, například v Praze, Roudnici nad Labem, Děčíně, České Lípě, Mostě nebo Mladé Boleslavi. Nová okna či dveře Vám mohou přijet namontovat každý všední den od 8 do 14 hodin.

Společnost Frital se soustřeďuje při své činnosti dlouhodobě a cílevědomě na kvalitu nabízených produktů a služeb tak, aby byla zaručena spokojenost zákazníků. Proto dodávané výrobky odpovídají evropským normám ISO 9001:2004 a OHSAS 18001:1999 a veškeré zakázky jsou efektivně a pečlivě plánovány, aby jejich provedení bylo bezchybné.

Sortiment společnosti Frital zahrnuje plastová okna, vchodové dveře, hliníková okna a dveře, parapety, stínící techniku, sítě proti hmyzu stejně jako interiérové dveře a zárubně. Kromě toho si můžete objednat i tyto stavební činnosti: architektonické návrhy novostaveb i rekonstrukcí staveb, jejich projektové zpracování - projektová dokumentace ke stavebním řízením, inženýrskou činnost a samozřejmě také samotnou realizaci stavby.

Leták Frital

V případě, že společnost Frital připraví akční nabídku slev či bonusů na své výrobky a služby, informuje o tom zákazníky mimo jiné i pomocí letáků. Ty jsou distribuovány do poštovních schránek, ale v elektronické formě si je můžete prohlédnout také na internetu.