Halens

Halens

Kompletní seznam prodejců oblečení: Astratex, Bonprix, C&A, Calvin Klein, Camaieu, ESPRIT, Freeport, Gant, GAS, Guess, H & M, Halens, Intimissimi, Kik, Klingel, Lacoste, Levis Jeans, Litex, Marks & Spencer, Neckermann, New Yorker, Next, Orsay, Otto, Pietro filipi, Promod, Reserved, Takko fashion, Tchibo, Time Out, Triumph

Společnost Halens byla založena již v roce 1949, avšak na český trh vstoupila až v roce 1992. Halens působí kromě České republiky i ve Švédsku, Finsku, Norsku, Estonsku, Polsku, Litvě, Slovensku, Polsku, Rusku, Švýcarsku, Slovinsku a v Turecku.

Móda Halens

Společnost Halens prodává dámskou, pánskou a dětskou módu a věci do domácnosti. Nabídka dámské módy je velice rozsáhlá. Ženy si mohou vybírat z pestré škály triček, mikin, svetrů, šat, sukní, kalhot, šortek, halenek, košil, kostýmků, bund a kabátů. Dále je v nabídce i spodní prádlo, plavky, sportovní oblečení, boty či doplňky jako kabelky, šperky a bižuterie, pásky, čepice, rukavice a jiné. Nabídka pánské módy je o něco méně rozsáhlá, avšak zákazníci seženou vše od čepice až po ponožky. Mimo jiné také bundy, kabáty, svetry, mikiny, trička, košile, kalhoty, šortky, sportovní oblečení, pyžama, spodní prádlo, obuv a z doplňků například šály a rukavice.

Halens nezapomíná ani na děti. Rodiče nakoupí jak pro miminka, tak pro školáky. Do domácnosti si díky Halensu můžete pořídit například záclony, závěsy, ubrusy, koberečky do koupelny, ručníky, ložní prádlo, polštáře, přehozy nebo lucerny na svíčky.

Kromě produktů své značky prodává i pánskou, dámskou, dětskou módu a obuv značky Next a pánskou, dámskou, dětskou módu a věci do domácnosti značky Cellbes. Dále pak prodává i produkty značek Adidas, Paolo Santiny, Reebok, Bellinda a dětské knížky.

www.halens.cz

Dříve si zákazníci objednávali zboží výhradně prostřednictvím katalogu. Dnes však mohou využít i e-shop. Ten naleznete na internetových stránkách halens.cz, kde si jistě vyberete z velké nabídky výše zmíněných produktů. Na internetu si můžete objednat i katalog, kde taktéž naleznete aktuální nabídku. Katalog Halens je dostupný i ve virtuální podobě na internetu.

Obchody Halens

Ne každý ale rád nakupuje přes internet nebo si vybírá zboží prostřednictvím katalogu. Zejména pro tyto zákazníky Halens provozuje asi 300 obchodů na celém území České republiky. K dostání je jak aktuální nabídka, tak i zlevněné zboží ve výprodeji. 

Stálí zákazníci se mohou přihlásit do family clubu a čerpat různé výhody. Členům jsou například poskytovány slevy na zboží, při objednávce nad 3 000 korun neplatí manipulační poplatek nebo se jim prodlužuje lhůta na vrácení zboží.