Humanic

Humanic

Kompletní seznam prodejen obuvy: Baťa, CCC, Deichmann, ECCO, Humanic, Obuv Mixer, Reno obuv

Akční leták Humanic na kupi.cz.

Společnost Humanic obuv pochází z Rakouska a jejím hlavním výrobním a prodejním artiklem je obuv. Společnost Humanic dodává na trh dámskou, pánskou, dětskou obuv a doplňky.

V dámské obuvi si můžete vybírat z velkého množství kotníkových bot, balerín, bot pro volný čas, bot na podpatku, tenisek, sandálů, žabek, pevnějších bot, dřeváků, bot na platformě, holínek, sportovních bot i kozaček. Mezi pánskou obuví naleznete tenisky, žabky, zimní boty, sportovní boty, mokasíny a jiné. Stejně tak Humanic nabízí širokou kolekci dětských bot, kde naleznete boty jak pro miminka, tak pro starší dívky i chlapce.

Humanic kromě bot dodává do svých obchodů i tašky, batohy, psaníčka a kabelky a různé doplňky jako například ponožky, punčochové zboží, rukavice, opasky, přívěšky, peněženky nebo sluneční brýle.

Společnost Humanic prodává boty různých značek. Například Vans, Diesel, Converse, Fake, Nike, Lacoste, Minozzi Milano, Unisa, Alisha, Pascottini, Puma nebo Tommy Hilfiger. 

Katalog Humanic obuv 2010, 2011

Humanic nevydává katalogy, ale jejich zboží si můžete prohlédnout na internetových stránkách www.shoemanic.com. Na stránkách naleznete rakouský a německý internetový obchod, popřípadě se můžete podívat na mezinárodní verzi stránek, která je v angličtině. Internetový obchod je bohužel zatím určen pouze pro rakouský a německý trh.

Obchody Humanic

I tak je ale v České republice dostatek obchodů, které můžete navštívit. Humanic najdete v Brně, Českých Budějovicích, Hradci Králové, Jihlavě, Karlových Varech, Kladně, Liberci, Mladé Boleslavi, Opavě, Ostravě, Plzni, Praze, Starém Městě u Uherského Hradiště, Teplicích, Velkém Týnci, Zlíně - Malenovicích a v Ústí nad Labem.