IDEA nábytek

IDEA nábytek

IDEA nábytek letáky a katalogy

Kompletní seznam prodejen nábytku: Asko nábytek, Europa Mobel, IDEA nábytek, Ikea, Jamall nábytek, Jena nábytek, Jysk, Kika nábytek, Lumco, Mobelix, Nábytkáři Čech a Moravy, Nejči nábytek, Sconto nábytek, Spectrum nábytek, XXXLutz

Akční leták IDEA nábytek na kupi.cz.

Idea nábytek

Společnost Idea nábytek prodává široký sortiment skandinávského nábytku. V České republice má celkem osm prodejen a partnerů, a to třikrát v Praze a dále v Průhonicích u Prahy, Brně, Ostravě, Zlíně a nově také v Modřicích u Brna. Oficiální stránka společnosti se nachází na adrese www.idea-nabytek.cz.

Nábytek v prodejnách Idea je vyráběn z dřevěného masivu v imitaci buku, borovice nebo smrku a v provedení lakovaném či nelakovaném. Jedná se především o skříně, komody, postele, křesla, knihovny, stoly, TV stolky a nábytkové stěny. Zákazníci tak mají k dispozici širokou nabídku pro kompletní zařízení svých domácností - od ložnic, obývacích pokojů, jídelen, předsíní po pracovny a kanceláře.

Mezi služby, jež Idea nábytek nabízí zákazníkům v rámci nákupu patří například možnost nákupu na splátky, zásilkový prodej či možnost okamžitého odvozu zakoupeného nábytku, jelikož naprostá většina zboží vystavovaného v podejnách je dostupná skladem. Při platbě za zboží v prodejnách Idea nábytek můžete využít jak hotovost, tak bankovní převod i kreditní karty. Pro usnadnění přepravy je většina zboží balena do praktických plochých krabic. Pokud však zákazníci nemají možnost přepravit si zakoupený nábytek sami, společnost Idea nábytek jim za poplatek s transportem pomůže. Každé balení nábytku obsahuje návod na snadnou a rychlou montáž. Pro méně zručné zákazníky však Idea nábytek ve vybraných lokalitách České republiky nabízí při montáži pomoc. Stačí se informovat na prodejnách. Přičemž veškeré informace i výrobcích a službách Idea nábytek lze získat i telefonních číslech prodejen.

Leták Idea nábytek

Každý měsíc nabízí společnost Idea nábytek speciální cenové akce, které jsou uveřejňovány v letácích. Tištěné letáky jsou distribuovány do poštovních schránek zákazníků, jež bydlí v okolí prodejen; elektronická forma je pak k prolisování i ke stažení na internetu.