Intimissimi

Intimissimi

Kompletní seznam prodejců oblečení: Astratex, Bonprix, C&A, Calvin Klein, Camaieu, ESPRIT, Freeport, Gant, GAS, Guess, H & M, Halens, Intimissimi, Kik, Klingel, Lacoste, Levis Jeans, Litex, Marks & Spencer, Neckermann, New Yorker, Next, Orsay, Otto, Pietro filipi, Promod, Reserved, Takko fashion, Tchibo, Time Out, Triumph

Italská značka Intimissimi byla vytvořena společností Calzedonia v roce 1996. V té době byla Calzedonia dobře zavedenou společností, která již deset let úspěšně působila na trhu a jejím hlavním prodejním artiklem byly především plavky pro ženy, muže i děti a punčochové zboží.

Spodní prádlo Intimissimi

Značka Intimissimi byla vytvořena pro uspokojení poptávky po velmi kvalitním zboží za atraktivní ceny. Výrobky značky Intimissimi jsou určeny především pro ženy a muže v rozmezí od 15 do 50 let. Pro ženy je přichystána široká nabídka podprsenek, kalhotek, tílek, body, korzetů z mikrovláken, bavlny nebo krajky, ale i hedvábných košil, domácího oblečení, pyžam, plavek, županů a nočních košil. Muži si mohou koupit například spodní prádlo, tílka nebo pyžama Intimissimi.

Intimissimi má však i svou vlastní řadu kosmetiky, která obsahuje toaletní vodu, tělový krém a sprchový gel.

Intimissimi v České republice

V současné době má Intimissimi více než tisíc obchodů po celém světě. Zboží této značky si můžete koupit v Rakousku, Chorvatsku, na Kypru, v Řecku, Maďarsku, Libanonu, Mexiku, Polsku, Portugalsku, Rusku, Slovinsku, Španělsku, Turecku, Velké Británii, Spojených státech a samozřejmě v České republice.
U nás najdete prodejny Intimissimi v Praze, Brně, Jihlavě, Pardubicích, Plzni a ve Zlíně.