Klingel

Klingel

Kompletní seznam prodejců oblečení: Astratex, Bonprix, C&A, Calvin Klein, Camaieu, ESPRIT, Freeport, Gant, GAS, Guess, H & M, Halens, Intimissimi, Kik, Klingel, Lacoste, Levis Jeans, Litex, Marks & Spencer, Neckermann, New Yorker, Next, Orsay, Otto, Pietro filipi, Promod, Reserved, Takko fashion, Tchibo, Time Out, Triumph

Klingel je zásilková společnost, která kromě České republiky působí i na trzích Belgie, Nizozemí, Německa, Rakouska, Slovenska, Norska, Švédska a Finska.

Klingel nabízí dámskou a pánskou módu, obuv a věci do domácnosti. Dámy si mohou vybírat ze speciálních kolekcí Paola Felix nebo Laura Kent. Dále je pro ně přichystána široká nabídka bund, kabátů, svetrů, halenek, triček, vest, kalhot, džínů, sukní, šatů, ale i móda pro volný čas a sport, kožené oblečení, kostýmky, spodní prádlo, punčochové zboží, pyžama, plavky a různé doplňky jako kabelky, tašky, pásky, čepice a jiné.

Nabídka pánské módy je taktéž velmi bohatá. Čítá velké množství bund, kabátů, košilí, vest, svetrů, triček, kalhot a šortek, džínů, sak, obleků, kravat, spodního prádla, pyžam, plavek, sportovní módy i pásků.
U Klingelu si můžete pořídit i boty. V nabídce je dámská i pánská obuv, také obuv pro volný čas a sport a domácí obuv. V nabídce taktéž naleznete sprej na ochranu obuvi či tašku na boty.

V sekci bydlení a domácnost si můžete vybrat ze zboží určeného do koupelny (koberečky, košíky, ručníky apod.), ložnice (ložní prádlo, přikrývky, deky), kuchyně (například mixéry, parní mopy, kuchyňští roboti, konvice, toastry, kávovary, ale i kuchyňské nádobí jako hrnce či pánve, sklenice, talíře, příbory, ubrusy). Dále si můžete zakoupit domácí spotřebiče, zejména vysavače a mopy nebo záclony a koberce.

Katalog a e-shop www.klingel.cz

Zboží si můžete koupit buď přímo na internetových stránkách Klingelu www.klingel.cz nebo prostřednictvím katalogu. Na internetu naleznete přehledné rozdělení zboží do výše zmíněných kategorií. Navíc je na stránkách vytvořena speciální sekce „lákavé ceny", kde je aktuální nabídka zlevněného zboží. Virtuální verzi katalogu naleznete i na internetu. Taktéž si ale můžete objednat papírový katalog, který vám bude doručen až domů a posléze můžete objednávat vámi vybrané zboží skrze objednávkový formulář.