Koupelny Jika

Koupelny Jika

Kompletní seznam prodejců zboží pro dům, byt a zahradu: Bauhaus, Baumax, Breno koberce, Dedra, Frital, Hornbach, Koberce Trend, Koupelny Jika, Koupelny Ptáček, Koupelny Ravak, Koupelny Siko, Kuchyně Hanák, Kuchyně Koryna, Kuchyně Oresi, Kuchyně Sykora, Mountfield, Obi, Orion, Prior, Proma, Styltex, Tescoma, Tupperware, Uni Hobby

Jika koupelny

Historie společnosti Jika sahá až do konce 19. století, kdy byl ve Znojmě založen první evropský keramický závod na výrobu nádobí a sanitární keramiky. V současnosti jsou produkty značky Jika vyráběny jak ve Znojmě, tak i v Bechyni. V roce 1991 došlo k převzetí výroby v obou těchto městech švýcarskou renomovanou firmou Keramik Holding Laufen a tím došlo k podstatnému rozšíření sortimentu. V roce 1999 pak vznikla dceřiná společnost Laufen CZ, která zastupuje obchodní zájmy celého koncernu ve střední a východní Evropě. Kromě značky Jika společnost Laufen CZ nabízí značky Laufen a Roca. Všechny tři zaštiťují výrobky vysoké kvality doložené mezinárodním certifikátem ISO 9001, jelikož kvalita je u společnosti Laufen pokládána za významnou konkurenční výhodu.

Sortiment výrobků značky Jika se v současné době skládá z těchto kategorií, jež umožňují kompletní vybavení každé koupelny: umyvadla, klozety a bidety, urinály, speciální výrobky, sedátka, vany, vanové zástěny, sprchové vaničky, sprchové kouty, koupelnový nábytek. podomítkové systémy, příslušenství k bateriím, vodovodní baterie, a koupelnové doplňky. Najdete zde tedy vše pro Jedná se o produkty z přírodních materiálů, k jejichž výrobě jsou využívány nejmodernější technologie. Snahou společnosti je vyrábět sortiment s působivým designem dosahující vysoké kvality a dokonalé funkčnosti, který je dostupný ve všech cenových kategoriích.

Skutečnou perlou v nabídce společnosti Jika je speciální vodoodpudivá povrchová úprava Jika perla. Ta zabraňuje ulpívání vody, prachu a vodního kamene na keramických površích. Díky tomu je údržba keramiky a skla mnohem snazší a méně náročná na množství čistících prostředků i na čas, než je tomu u výrobků bez této speciální úpravy.

Katalog Jika

Každý rok vydává společnost Jika katalog, ve kterém se zákazníci mohou seznámit s aktuální nabídkou produktů pro kompletní vybavení koupelen. Tento katalog si lze prohlédnout i v elektronické formě n internetu.