Koupelny Ptáček

Koupelny Ptáček

Kompletní seznam prodejců zboží pro dům, byt a zahradu: Bauhaus, Baumax, Breno koberce, Dedra, Frital, Hornbach, Koberce Trend, Koupelny Jika, Koupelny Ptáček, Koupelny Ravak, Koupelny Siko, Kuchyně Hanák, Kuchyně Koryna, Kuchyně Oresi, Kuchyně Sykora, Mountfield, Obi, Orion, Prior, Proma, Styltex, Tescoma, Tupperware, Uni Hobby

Koupelny Ptáček

Společnost Ptáček - velkoobchod a. s.byla založena v roce 1992. Jedná se o jeden z největších velkoobchodů zaměřených na sortiment topení, plyn, voda, inženýrské sítě a sanita, které působí v České republice i na Slovensku. Sídlo společnosti se nachází v Brně - Modřicích, ale rozvětvená síť poboček pokrývá celé území České republiky. Zákazníci mají garantovány stejné nákupní podmínky a sortiment ať už si vyberou k nákupu kteroukoli z prodejen. Produkty určené pro vybavení koupelen jsou navíc nabízeny rovněž ve specializovaných koupelnových studiích.

Sortiment společnosti Ptáček zahrnuje sanitární keramiku, vany a sprchové kouty, baterie, koupelnový nábytek, koupelnové doplňky, obklady a dlažby, hydromasážní systémy a wellness program.

Koupelnová studia

Společnost Ptáček v současné době provozuje více než dvacet koupelnových studií, a to jak v České republice, tak i na Slovensku, a další jsou připravována k otevření. Tato studia koupelen umožňují díky své velké prodejní ploše vystavovat širokou nabídku sanitární keramiky, obkladů a dlažeb, baterií a dalších doplňků. Mezi dodavatele patří renomovaní jak evropští, tak tuzemští výrobci, například Laufen, Jika, Ideal, Standard, Jacuzzi, Keuco, Keraben, Riho, Ravak, Teiko a další. Tato studia koupelen provádí grafické návrhy včetně 3D vizualizace, spolupracují s bytovými architekty, nabízí samotnou realizaci koupelen prověřenými montážními firmami tak, aby ve výsledku vytvořili koupelny, které jsou skutečně funkční.

Katalog koupelen Ptáček

V katalogu koupelen společnosti Ptáček zákazníci naleznou fotografie koupelen pro inspiraci, ale i vybrané výrobky jednotlivých sérií, jež mohou zakoupit ve specializovaných koupelnových studiích. Zároveň se mohou seznámit s řadou nadstandardních služeb, které při nákupu koupelen Ptáček příjemně překvapí. Katalog si mohou zákazníci zdarma objednat, nebo si jej mohou prohlédnout v elektronické podobě na internetu.