Koupelny Ravak

Koupelny Ravak

Kompletní seznam prodejců zboží pro dům, byt a zahradu: Bauhaus, Baumax, Breno koberce, Dedra, Frital, Hornbach, Koberce Trend, Koupelny Jika, Koupelny Ptáček, Koupelny Ravak, Koupelny Siko, Kuchyně Hanák, Kuchyně Koryna, Kuchyně Oresi, Kuchyně Sykora, Mountfield, Obi, Orion, Prior, Proma, Styltex, Tescoma, Tupperware, Uni Hobby

Koupelny Ravak

Firma Ravak a. s. byla založena v roce 1991. Jedná se o výrobce vybavení pro koupelny s působností ve více jak 50 zemích světa. Přičemž ve střední a východní Evropě dokonce představuje největšího producenta v tomto oboru. Do zahraničí začala společnost expandovat v roce 1996 a v současnosti má za hranicemi České republiky 15 dceřiných společností.

Ravak ve svém sortimentu zahrnuje vany, sprchové kouty, umyvadla, sprchové vaničky, hydomasážní systémy, vodovodní baterie, osvětlení, ale i různé koupelnové doplňky či praktický nábytek. Kombinací těchto prvků Ravak vytváří krásné a funkční koupelny promyšlené do posledního detailu. Za zmínku jistě také stojí, že tato společnost jako první na světě začala prodávat bezpečnou koupelnovou elektroniku za ceny dostupné široké veřejnosti.

Zpočátku se firma Ravak zaměřovala pouze na výrobu sprchových koutů a vaniček, a to nejprve v licenci francouzského výrobce a následně podle vlastní patentované technologie. V roce 1998 však začal Ravak vyrábět i akrylátové vany a s jejich následným vývojem a produkcí byl úspěšný, o čemž svědčí řada ocenění na mezinárodních veletrzích. Od roku 2000 Ravak spolupracuje s rakouskou firmou Design Storz působící v oblasti vývoje automobilů, ale také designu řady spotřebního zboží. Z této spolupráce se zrodilo množství úspěšných produktů, například sprchový box Whitewater nebo vany Avocado, LoveStory, You, Mangolia či XXL.

U svých výrobků firma Ravak zajišťuje odbornou a kvalitní instalaci, instalaci HM systémů a následné uvedení do provozu, technický dozor u rozsáhlých montáží, zaměření atypických výrobků a v neposlední řadě záruční a pozáruční opravu.

Katalog koupelen Ravak

Společnost Ravak vydává jak katalog koupelen, který vychází každý rok, tak i katalogy méně obsáhlé, tématicky zaměřené jen na určité koupelnové prvky. Tyto katalogy si můžete objednat, nebo jsou dostupné v elektronické podobě na internetu.