Kuchyně Hanák

Kuchyně Hanák

Kompletní seznam prodejců zboží pro dům, byt a zahradu: Bauhaus, Baumax, Breno koberce, Dedra, Frital, Hornbach, Koberce Trend, Koupelny Jika, Koupelny Ptáček, Koupelny Ravak, Koupelny Siko, Kuchyně Hanák, Kuchyně Koryna, Kuchyně Oresi, Kuchyně Sykora, Mountfield, Obi, Orion, Prior, Proma, Styltex, Tescoma, Tupperware, Uni Hobby

Hanák nábytek

Novodobá historie společnosti Hanák nábytek začala v roce 1990, přičemž navazuje na dlouholetou rodinnou tradici stolařské výroby. Areál společnosti, počet zaměstnanců i objem výroby postupně během let narůstal. Od počátku společnost Hanák nábytek využívala poctivé řemeslné zpracování výrobků, v dnešní době sází na nejmodernější technologie. Zásadní firemní strategií je vlastní výroba bez subdodavatelů. Firma proto postupně investuje do nákupu strojů, zavádění technologií a školení zaměstnanců, aby získala samostatnost při výrobě.

Kuchyně Hanák

Že jde o správnou strategii dokazuje i fakt, že v současné době nabízí společnost Hanák nábytek jeden z nejprodávanějších programů kuchyní. Ten je celý z vlastní produkce, v nejvyšší kvalitě a bez kooperací. Využívání moderních technologií řadí tuto společnost na stejnou úroveň s nejvyspělejšími evropskými producenty v oboru. Díky tomu výrobní kapacita umožňuje produkovat jak velké série, tak i nábytek na zakázku, a to za příznivé ceny. Firma Hanák vyrábí kuchyně pro každého - od standardních za rozumné ceny, až po ty luxusní, které uspokojí i nejnáročnější zákazníky. U všech je pak samozřejmostí prvotřídní kvalita a provedení přizpůsobené podle individuálních přání zákazníka.

Dnes již tedy firma Hanák nábytek nepatří „pouze" mezi evropskou špičku ve výrobě kuchyní, ale stává se významným výrobcem veškerého bytového nábytku podle motta „Jeden domov - jedna značka".

Katalog Hanák nábytek

Společnost Hanák nábytek vydává jednou ročně katalog, v němž představuje nabídku zboží pro danou sezónu. Mimo to však ještě připravuje průběžně letáky a menší tématické katalogy informující zákazníky o aktuálních slevách či speciálních akčních nabídkách. Tyto letáky a katalogy si můžete prolistovat jednoduše i na internetu.