Kuchyně Koryna

Kuchyně Koryna

Kompletní seznam prodejců zboží pro dům, byt a zahradu: Bauhaus, Baumax, Breno koberce, Dedra, Frital, Hornbach, Koberce Trend, Koupelny Jika, Koupelny Ptáček, Koupelny Ravak, Koupelny Siko, Kuchyně Hanák, Kuchyně Koryna, Kuchyně Oresi, Kuchyně Sykora, Mountfield, Obi, Orion, Prior, Proma, Styltex, Tescoma, Tupperware, Uni Hobby

Společnost Koryna

Historie nábytkářské výroby v Koryčanech sahá až do roku 1856, kdy zde byl postaven závod na výrobu ohýbaného nábytku, jež byl první svého druhu v Evropě. V roce 1990 na základě této tradice vznikla v Koryčanech společnost Koryna (= KORYčanský NÁbytek). V současnosti již firma patří mezi přední výrobce kuchyňského nábytku na českém trhu. Působnost společnosti Koryna však sahá také za hranice. Své pobočky má také v osmi dalších evropských zemích a dále v Kazachstánu a Rusku.

Kuchyně Koryna

Hlavním prvkem v sortimentu společnosti Koryna jsou tedy kuchyně. Ty nabízí jak v klasickém, tak i v moderním stylu či v provedení pro náročnější zákazníky. Podle použitého materiálu můžete vybírat z kuchyní v provedení lak, masiv a dýha, fólie a nebo lamino. Svou nabídku kuchyňského nábytku prezentuje Koryna v 55 kuchyňských studiích, která jsou rozmístěna po celé České republice. V každém z nich se setkáte s týmem architektů a montážníků s dlouholetými zkušenostmi ve svém oboru a v každém z nich jsou Vám garantovány jednotné ceny. V rámci všech kuchyňských studií Koryna je vystaveno až 400 vzorkových kuchyní.

Další sortiment

Další součástí produkce společnosti Koryna jsou vestavěné skříně, u nichž nabízí široký výběr vzájemně kombinovatelných korpusů, čelních ploch a kování v různém barevném provedení. Díky tomu si snadno vyberete skříň odpovídající Vašemu vkusu i potřebám.

V neposlední řadě si u společnosti Koryna můžete nechat vyrobit nábytek na zakázku. Jedná se například o nábytek speciálně určený do zdravotnických zařízení, ordinací lékařů či lékáren. Nábytek od této firmy je však možno uzpůsobit zcela individuálním přáním zákazníků a díky širokému sortimentu může uskutečňovat i rozsáhlé projekty, ať už jde o kanceláře či hotely a podobně.

Nicméně u všech svých produktů a služeb se snaží společnost Koryna neustále zvyšovat kvalitu a zdokonalovat je, o čemž svědčí i mezinárodní certifikát ISO 9001:2000.