Kuchyně Oresi

Kuchyně Oresi

Kompletní seznam prodejců zboží pro dům, byt a zahradu: Bauhaus, Baumax, Breno koberce, Dedra, Frital, Hornbach, Koberce Trend, Koupelny Jika, Koupelny Ptáček, Koupelny Ravak, Koupelny Siko, Kuchyně Hanák, Kuchyně Koryna, Kuchyně Oresi, Kuchyně Sykora, Mountfield, Obi, Orion, Prior, Proma, Styltex, Tescoma, Tupperware, Uni Hobby

Kuchyně Oresi

Společnost Oresi se již deset let zabývá prodejem, vývojem, distribucí a montáží kuchyňských linek. Výrobky pod svou značkou Oresi kuchyně, registrovanou v rámci Evropské kuchyně, prodává ve spolupráci se svými obchodními partnery v rámci maloobchodní sítě prodejen. Těchto prodejen se v České republice nachází více než 55 a jejich počet je stále navyšován. Za hranice se působnost společnosti Oresi rozšířila v roce 2009, kdy vstoupila na slovenský trh.

Kuchyně Oresi jsou navrhovány v duchu aktuálních trendů, ale současně získávají od designerů nadčasový výraz dlouhodobě hezkého a přitažlivého nábytku. Společnost usiluje o to, aby zákazníci získali novou kuchyni s vysokou kvalitou a funkčností, za nízkou cenu a přitom v co nejkratším termínu. Aby všechny tyto podmínky mohly být splněny jsou při výrobě kuchyní Oresi využívány nejmodernější stroje a technologie, kvalifikovaní pracovníci a ti nejlepší dodavatelé ve svém oboru. Kvalitu vyráběných kuchyní dokládá i certifikát ISO 9001.

V každém z kuchyňských studií Oresi poskytují zkušení pracovníci zdarma možnost vytvoření grafického návrhu kuchyně a cenové kalkulace. Protože společnost Oresi skutečně věří svým nízkým cenám, garantuje svým zákazníkům, že jsou nejnižší na trhu. Pokud tedy u konkurence objevíte nabídku srovnatelné kvality za nižší cenu, můžete kuchyni Oresi koupit za tuto cenu a dostanete ještě slevu 5%.

Velkou výhodou pro zákazníky je také sedmiletá záruka na veškerý kuchyňský nábytek Oresi, která je poskytována zdarma. Takovou nabídku si společnost Oresi může dovolit jen proto, že vyrábí z perfektních materiálů na špičkových strojích, které dodržují technologické standardy na světové úrovni.

Katalog Oresi kuchyně

Společnost Oresi každoročně vydává katalog, v němž se zákazníci mohou seznámit s novou nabídkou kuchyní. Tento katalog je kombinací skutečných fotografií a počítačových vizualizací a poskytuje inspiraci pro řadu zajímavých a praktických řešení nové kuchyně.