Kuchyně Sykora

Kuchyně Sykora

Kompletní seznam prodejců zboží pro dům, byt a zahradu: Bauhaus, Baumax, Breno koberce, Dedra, Frital, Hornbach, Koberce Trend, Koupelny Jika, Koupelny Ptáček, Koupelny Ravak, Koupelny Siko, Kuchyně Hanák, Kuchyně Koryna, Kuchyně Oresi, Kuchyně Sykora, Mountfield, Obi, Orion, Prior, Proma, Styltex, Tescoma, Tupperware, Uni Hobby

Kuchyně Sykora

Společnost Sykora byla založena v roce 1992 ve Vizovicích jako rodinná firma bratrů Karla a Vlastimila Sýkorových. Ti využili výrobní a obchodní zkušenosti, které získali v zahraničí, a začali prezentovat své výrobky v kuchyňských studiích, která zákazníkům umožňují lépe si výrobky prohlédnout a snadněji se zorientovat při jejich výběru. V současnosti již společnost provozuje šedesát takových studií a ve všech je zákazníkům k dispozici počítačový program pro plánování kuchyní. Kuchyně Sykora mohou nakupovat zákazníci nejen v České republice, ale i v zahraničí, například v Německu, Norsku, Slovensku, Estonsku, Lotyšsku, Rusku či Nizozemsku.

Spokojenost zákazníků je zajišťována nejen kvalitním provedením samotného nábytku, ale i nejmodernější kuchyňskou technikou dodávanou od renomovaných výrobců. Ať už se jedná o osvětlení, varné, chladící a mrazící elektrospotřebiče či myčky nádobí, vše je dodáváno v odpovídající kvalitě.

Důležitou službou spojenou s prodejem kuchyní je poradenství. S pomocí počítače školení pracovníci kuchyňských studií navrhnou pro zákazníky vybranou kuchyňskou sestavu v trojrozměrném provedení a v různých barevných i materiálových kombinacích přesně podle jejich vkusu a potřeb. Během tohoto procesu zaměstnanci společnosti Sykora využívají nejen své znalosti aktuálních trendů v designu, ale také požadavků na funkčnost kuchyně či prostoru, ve kterém se má kuchyně nacházet. Vytvoření grafického návrhu, cenové kalkulace a půdorysu je však zpoplatněno celkovou částkou 1000 Kč. Vypracování finální verze v podobě technického instalačního plánu pak stojí již 2000 Kč. Obě tyto částky jsou však odečitatelné, pokud dojde k uzavření smlouvy s klientem.

Aby byly kuchyně Sykora dostupné klientům, kteří mají omezené finanční prostředky, mají možnost čerpat úvěr pro financování až 50 % celkové ceny, a to bez navýšení.