Levis Jeans

Levis Jeans

Kompletní seznam prodejců oblečení: Astratex, Bonprix, C&A, Calvin Klein, Camaieu, ESPRIT, Freeport, Gant, GAS, Guess, H & M, Halens, Intimissimi, Kik, Klingel, Lacoste, Levis Jeans, Litex, Marks & Spencer, Neckermann, New Yorker, Next, Orsay, Otto, Pietro filipi, Promod, Reserved, Takko fashion, Tchibo, Time Out, Triumph

Korporace Levi Strauss & Co. byla založena roku 1873 a specializuje se na denim módu. Dosud uvedla na trh několik značek oblečení. Kromě Levi´s i Dockers, dENiZEN a Signature by Levi Strauss & Co.

Levis Jeans

Značka Levi´s jeans existuje již od počátků působení Levi Strauss & Co. na trhu. Levi´s jeans je spojována s denim módou a různými doplňky. Tyto produkty jsou k dostání ve více než 110 zemích po celém světě.
Levi´s jeans nabízí široký sortiment zboží, zejména tedy džínů. V oblasti denim jí může konkurovat málokterá značka.

Levi´s nabízí džíny na všechny druhy postav. Kolekce dámských džínů se nazývá Levis Curve ID. Můžete si vybrat ze střihů Slight Curve, Demi Curve či Bold Curve, podle typu své postavy. Pokud si nejste jistá, které by vám padly nejlépe, můžete si na internetových stránkách us.levi.com udělat test, kdy vám ve výsledku bude doporučen nejvhodnější střih džínů.

Levi´s nabízí džíny mnoha barev a střihů. Můžete si vybrat upnuté džíny, rovný střih a mnoho jiných. Značka má speciální kolekci dámských džínů 501 Boyfriend, které se střihem blíží pánským džínům. I pánských džínů je velké množství barevných odstínů, ale zejména střihů. Jeden z nejoblíbenějších střihů je 501 Original. Kromě džínů Levi´s produkuje i kalhoty, trička, košile, svetry, sukně, šaty, bundy, tašky, kabelky, pásky, spodní prádlo nebo i boty. Kromě dámské a pánské Levis Jeans módy však nabízí i oblečení pro děti a mládež.

E-shop Levis Jeans

Levi´s jeans provozuje i svůj e-shop, avšak v rámci Evropy jsou zásilky doručovány pouze do Velké Británie a Severního Irska.

Obchody v Levis České republice

Čeští zákazníci si tak mohou koupit zboží značky Levi´s alespoň v kamenných obchodech. Prodejny Levi´s jeans se nachází v téměř všech větších městech v České republice, nebo zboží této značky je distribuováno i do jiných obchodů, které prodávají džínové oblečení.