Litex

Litex

Kompletní seznam prodejců oblečení: Astratex, Bonprix, C&A, Calvin Klein, Camaieu, ESPRIT, Freeport, Gant, GAS, Guess, H & M, Halens, Intimissimi, Kik, Klingel, Lacoste, Levis Jeans, Litex, Marks & Spencer, Neckermann, New Yorker, Next, Orsay, Otto, Pietro filipi, Promod, Reserved, Takko fashion, Tchibo, Time Out, Triumph

Litex je ryze český výrobce a prodejce plavek a sportovního oblečení. Společnost pochází z Litomyšle a na českém trhu působí od roku 1991.

Plavky Litex

Značka Litex je nejčastěji spojována s plavkami. Pro dámy je připravena široká nabídka jednodílných i dvojdílných plavek. Velká výhoda dvojdílných plavek je, že se jednotlivé díly prodávají samostatně, takže dle libosti můžete kombinovat barvy i střihy. Dále jsou v nabídce pánské plavky, dětské plavky, ale i šátky a sukně nebo doplňky na pláž jako například kšilty, plážové tašky nebo žabky.

V nabídce Litexu je také sportovní oblečení, kde najdete nepřeberné množství dámských legín, triček, tílek, mikin, roláků, vest, bund, šatů a sukní. Litex prodává i sportovní oblečení pro děti a pánské sportovní oblečení.

Kromě toho si můžete koupit i oblečení na cyklistiku, běh nebo běžky, spodní prádlo (Litex také produkuje speciální kolekce bezešvého prádla a termoprádla), těhotenské oblečení včetně těhotenských plavek, ponožky, čepice, šály, župany, ručníky, sportovní obuv nebo sportovní brýle.

Shop litex.cz

Produkty Litex si můžete vybírat na internetových stránkách prostřednictvím e-shopu nebo prostřednictvím katalogu, který si objednáte, a bude vám zadarmo zaslán domů. Na internetu si katalog můžete prohlédnout ve virtuální podobě. Virtuální katalog i internetový obchod naleznete na adrese www.litex.cz

Prodejny Litex

Jediný obchod, který společnost Litex provozuje, se nachází v Litomyšli. I v jiných městech však můžete navštívit obchody se zbožím Litex. Jejich vlastníkem ale není společnost Litex, a proto není zaručeno, že v nich naleznete úplnou aktuální nabídku. Ta je k dostání především prostřednictvím katalogu či e-shopu. 

Zboží Litex tedy můžete koupit i v Praze, Brně, Plzni, Žďáru nad Sázavou, ale i v mnoha jiných městech.

V případě zájmu se sami můžete stát prodejci zboží Litex. Postup je velice jednoduchý. Zaregistrujete se na internetových stránkách a kontaktujete potencionální zákazníky. Z prodeje pak získáváte 15% provizi.