Marks & Spencer

Marks & Spencer

Kompletní seznam prodejců oblečení: Astratex, Bonprix, C&A, Calvin Klein, Camaieu, ESPRIT, Freeport, Gant, GAS, Guess, H & M, Halens, Intimissimi, Kik, Klingel, Lacoste, Levis Jeans, Litex, Marks & Spencer, Neckermann, New Yorker, Next, Orsay, Otto, Pietro filipi, Promod, Reserved, Takko fashion, Tchibo, Time Out, Triumph

Akční leták Marks & Spencer na kupi.cz.

Počátky anglické značky Marks & Spencer se datují do roku 1884, kdy ruský emigrant Marks začal prodávat oblečení na trhu v Leedsu. O deset let později se spojil se Spencerem a založili svou vlastní značku oblečení. České stránky společnosti objevíte na adrese www.marks-and-spencer.cz

Produkty Marks & Spencer

Akciová společnost Marks & Spencer prodává široké spektrum zboží. Ačkoliv je nejznámější jako prodejce dámské, pánské a dětské konfekce, prodává i kosmetiku, potraviny a věci do domácnosti. Z dámské módy si můžete vybrat z několika kolekcí. Elegantní móda, Per Una, Autograph, Limited Collection, Indigo Collection, Portfolio, ležérní móda, Classic a sportovní móda. Součástí těchto kolekcí je velké množství sukní, šatů, halenek, triček, kalhot, bund, kabátů a mnohého jiného zboží. Z dámských doplňků jsou v prodeji například čepice, kabelky, pásky nebo bižuterie. Marks & Spencer je taktéž významným prodejcem dámské obuvi.

V pánské konfekci naleznete kolekce Blue Harbour, North Coast, Autograph, Collezione, obleky, a dále doplňky jako tašky, pásky, peněženky, deštníky, čepice, kravaty nebo brýle. Společnost Marks & Spencer dodává na trh i dětské oblečení, pánské a dámské spodní a noční prádlo a punčochové zboží.

Marks & Spencer je také prodejcem kosmetiky. K dostání jsou mýdla, krémy, pěny do koupele, sprchové gely, toaletní vody, peelingy nebo toaletní vody. V obchodních domech Marks & Spencer si můžete koupit i vybrané potraviny. Například čaje, kávy, sladkosti, hotová jídla, mražená jídla, přísady na vaření a pečení nebo vína. Zajímavostí je, že společnost Marks & Spencer byla první, která na obalech svých potravin uváděla datum výroby. V obchodních domech Marks & Spencer jsou k dostání i doplňky do domácnosti, zejména do koupelny a kuchyně a další dekorační zboží jako vázy nebo květiny.

Prodejny Marks & Spencer v České republice

V České republice byla první prodejna otevřena v roce 1996. Od té doby se počet obchodů rozrostl na celkový počet 15 prodejen. Najdete je v Karlových Varech, Ústí nad Labem, Liberci, Praze, Českých Budějovicích, Jihlavě, Brně a v Ostravě. V Praze navíc můžete navštívit některou ze tří kaváren Café Revive, které jsou nekuřácké a prodává se v nich fairtrade káva. Nachází se v budově Melantrich na Václavském náměstí, v obchodním centru Letňany a v obchodním domě DBK u stanice metra C Budějovická.