Mountfield

Mountfield

Kompletní seznam prodejců zboží pro dům, byt a zahradu: Bauhaus, Baumax, Breno koberce, Dedra, Frital, Hornbach, Koberce Trend, Koupelny Jika, Koupelny Ptáček, Koupelny Ravak, Koupelny Siko, Kuchyně Hanák, Kuchyně Koryna, Kuchyně Oresi, Kuchyně Sykora, Mountfield, Obi, Orion, Prior, Proma, Styltex, Tescoma, Tupperware, Uni Hobby

Akční leták Mountfield na kupi.cz.

Mountfield

Společnost Mountfield působí na českém trhu maloobchodních prodejců zahradní techniky, bazénů, zahradního nábytku a dalších potřeb pro zahradu již od roku 1991. V současnosti již patří mezi největší specializované prodejce tohoto sortimentu u nás a neustále se rozvíjí. V České republice je prodejní síť společnosti Mountfield tvořena 54 prodejními centry, jež jsou rozprostřena tak, aby to k nim zákazníci měli co nejblíže. Nová prodejní centra stále přibývají a celá síť je modernizována a optimalizována. Působnost společnosti Mountfield sahá i za hranice, a to na Slovensko, kde se nachází dalších 17 prodejních center. Všechna prodejní centra navíc mají otevřeno sedm dní v týdnu.

Součástí většiny prodejních center jsou i vlastní servisní střediska. Mountfield tak pro své zákazníky na našem území nabízí bezkonkurenčně dostupný odborný servis.

Sortiment společnosti Mounfield zahrnuje široký výběr špičkové zahradní techniky dodávané renomovanými domácími i zahraničními výrobci. Dále zde naleznete rozsáhlou nabídku nadzemních i zapuštěných bazénů i s příslušenstvím, nebo dřevěný zahradní nábytek či krbová kamna, řetězové pily, sněhové frézy a další. Tento základní sortiment je pravidelně doplňován o sezónní zboží či jiné vybrané potřeby pro zahradu a volný čas. Veškeré zboží dosahuje vysoké kvality a zároveň je nabízeno za dostupné ceny. Díky kvalitě prodávaných výrobků  Mountfeild poskytuje na veškeré zboží záruku 7 let.

Součástí nákupu v prodejnách Mountfield je i řada doplňkových služeb. Pracovníci prodejen zákazníkům vybrané zboží označené symbolem žlutého domečku odvezou až domů zdarma. Tyto výrobky také sestaví, zprovozní a předvedou. Stejně tak smontují i Váš nový bazén.

Katalog Mountfield

Společnost Mountfield pravidelně vydává katalog, v němž jsou zákazníkům předvedeny aktuálně nabízené výrobky. Tištěný katalog si lze zdarma objednat, nebo je dostupný k prolistování na internetu.