Neckermann

Neckermann

Kompletní seznam prodejců oblečení: Astratex, Bonprix, C&A, Calvin Klein, Camaieu, ESPRIT, Freeport, Gant, GAS, Guess, H & M, Halens, Intimissimi, Kik, Klingel, Lacoste, Levis Jeans, Litex, Marks & Spencer, Neckermann, New Yorker, Next, Orsay, Otto, Pietro filipi, Promod, Reserved, Takko fashion, Tchibo, Time Out, Triumph

Zásilková společnost Neckermann pochází z Německa, kde byla založena roku 1950. Od té doby značně rozšířila pole své působnosti a v současnosti prodává své zboží i na dalších trzích. Kromě Německa a České republiky, kde se lidé se společností Neckermann mohli seznámit již v roce 1998, nabízí své zboží v Holandsku, Belgii, Rakousku, Slovinsku, Slovensku, Chorvatsku a na Ukrajině. 

Katalog Neckermann

Nabídka Neckermannu je velmi obsáhlá. Neckermann ji rozděluje do několika kategorií. Jedná se o dámskou módu, pánskou módu, svět dětí, bydlení a domácnost, svět techniky, dílna a zahrada, hobby a volný čas. Z pestré nabídky oblečení si jistě vyberou i muži a ženy plnějších tvarů, protože Neckermann má i speciální kolekci móda XXL. Kromě toho Neckermann prodává i parfémy a provozuje outlet, kde vyprodává zboží ze starších kolekcí za nižší ceny. Společnost Neckermann nabízí i zboží světových značek. Mimo jiné se v katalogu můžete setkat se značkami Triumph, Esprit, Tom Tailor, Nike, Adidas, Puma, Reebok, Jack Wolfskin, Kappa, Rieker, Calvin Klein, Schiesser, Mustang, Levi´s, Fila, Philips, Samsung, Panasonic, Siemens, Casio, Rowenta, Asus nebo AEG.

E-shop Neckermann

Jelikož se jedná o zásilkový obchod, nemá Neckermann žádnou kamennou prodejnu. Zboží si tak můžete objednávat přes e-shop, který naleznete na internetových stránkách www.neckermann.cz, nebo prostřednictvím katalogu, který si taktéž můžete objednat přes internet. Neckermann však dává své katalogy i na internet, kde si je můžete prohlédnout ve virtuální podobě. Hlavní katalog vychází dvakrát ročně. Společně s ním ale vychází i menší speciální katalogy. Výhodou je, že Neckermann nechává svým zákazníkům lhůtu 15 dnů na vrácení zboží bez udání důvodu, takže pokud vám objednané věci nebudou sedět nebo se vám prostě nebudou líbit, bez obav je můžete zaslat zpět.