New Yorker

New Yorker

Kompletní seznam prodejců oblečení: Astratex, Bonprix, C&A, Calvin Klein, Camaieu, ESPRIT, Freeport, Gant, GAS, Guess, H & M, Halens, Intimissimi, Kik, Klingel, Lacoste, Levis Jeans, Litex, Marks & Spencer, Neckermann, New Yorker, Next, Orsay, Otto, Pietro filipi, Promod, Reserved, Takko fashion, Tchibo, Time Out, Triumph

Akční leták New Yorker na kupi.cz.

Firma New Yorker byla založena roku 1971 v Německu. Za více než čtyřicet let svého působení na trhu dokázala vybudovat obrovský počet poboček a expandovala i do jiných zemí v Evropě i mimo Evropu. V současné době působí ve 29 zemích světa a provozuje téměř 800 obchodů. Na český trh firma přišla v roce 1998.

Oblečení New Yorker

Firma New Yorker prodává pánskou a dámskou módu určenou především mladým lidem a teenagerům.
Značka má několik vlastních kolekcí. Jsou to Amisu, Smog, Fishbone a Censored. New Yorker nabízí široký sortiment bund, kabátů, svetrů, šatů, sukní, triček, košil, halenek, džínů, vest, sak, kalhot, šortek a jiného zboží. New Yorker dodává do svých obchodů i bohatou kolekci plavek a spodního prádla, a v prodejnách této značky naleznete i trendovou obuv. Kromě jiného v obchodech New Yorker koupíte i různé doplňky. Vybírat si můžete z velkého množství kabelek, pásků, slunečních brýlí, bižuterie, čepic, klobouků, šátků a dalších doplňků. 

Obchody New Yorker v České republice

Bohužel New Yorker neprovozuje internetový obchod, avšak v České republice má hustou síť prodejen. New Yorker provozuje celkem 42 obchodů, které se nachází v Ostravě, Opavě, Havířově, Karviné, Zlíně, Olomouci, Brně, Jihlavě, Pardubicích, Hradci Králové, Kolíně, Liberci, Mladé Boleslavi, Praze, Českých Budějovicích, Táboře, Písku, Příbrami, Plzni, Karlových Varech, Chomutově, Mostě, Teplicích, Trmicích, Ústí nad Labem a v Děčíně.