Norma

Norma

Norma letáky a katalogy

Kompletní seznam supermarketů: Albert, BALA, Billa, COOP, ENAPO, Lidl, Norma, Penny Market, Plus, SPAR, Žabka

Akční leták Norma na kupi.cz.

Norma

Německá společnost Norma otevřela svůj první obchod před více než čtyřiceti lety. Do dnešní doby se jí podařilo expandovat a rozšířit své prodejny i za hranice Německa, a to do Francie, Rakouska a České republiky. Na tuzemském trhu však působí Norma především v Praze a v Čechách, na Moravě rozšířená není.

Norma představuje typem svých prodejen potravinový diskont, ať už jde o koncept, sortiment, nízké ceny, akční nabídky, nárok na kvalitu, organizační strukturu či vystupování na trhu.

Základem nabídky obchodů norma je široký výběr potravinového zboží, jako je čerstvé pečivo, čerstvé i trvanlivé mléko a mléčné výrobky, nápoje, sladkosti, pochutiny, hotová jídla, mražené a chlazené zboží a denně čerstvé ovoce i zelenina. Sortiment prodejen Norma však obsahuje nejen potraviny, ale i mycí a čistící prostředky, kosmetiku, kancelářské potřeby, hračky, potřeby pro kutily, nábytek, domácí potřeby, elektroniku či textil. Nepotravinářské zboží je každý týden aktualizováno jako součást akčních nabídek s velmi výhodnými cenami.

Jelikož se snaží Norma vycházet vstříc svým zákazníkům a přizpůsobovat jim svou nabídku, zahrnula do svého sortimentu i řadu regionálních výrobků stejně jako mnoho známých a oblíbených domácích kvalitních výrobků z českých regionů pod pojmem "Domácí kvalita". Pro vyznavače zdravé výživy jsou zde k dostání také bioprodukty.

Otevírací doba obchodů Norma je ve všední dny od 7 do 20 hodin, o víkendech se pak liší v závislosti na konkrétních prodejnách.

Leták Norma

Norma svých zákazníkům přináší každý týden nové akční zboží s výhodnými cenami při zachování vysoké kvality. Tato akční nabídka je vždy časově omezená, zpravidla platí od pondělí do neděle, a akční výrobky jsou k dostání pouze v omezeném množství. O těchto akčních nabídkách jsou zákazníci informováni v letácích - jak tištěných distribuovaných do schránek, tak elektronických dostupných na internetu.