Obuv Mixer

Obuv Mixer

Kompletní seznam prodejen obuvy: Baťa, CCC, Deichmann, ECCO, Humanic, Obuv Mixer, Reno obuv

V obchodech Mixer naleznete obuv různých značek, ale i doplňky. 

Obuv Mixer

V oddělení dámské obuvi je v nabídce velké množství lodiček, klasických kozaček po kolena, kozaček nad kolena, kozaček nízkých a poloholeňových, kozaček kotníkových, nízkých zimních bot, tenisek, sandálů, pantoflí, domácí obuvi. V současné době je v obchodech kolekce 2011, ale stále si můžete koupit i boty z kolekce 2010, které jsou ve výprodeji. Pánové si mohou vybírat mezi teniskami, zimními botami, domácí obuví nebo botami, které jsou aktuálně ve výprodeji. V Mixeru se prodává i dívčí a chlapecká obuv. Pro děti tedy můžete koupit kozačky, baleríny a střevíčky, tenisky, sandály, zimní boty současné kolekce. Kromě bot si můžete zakoupit i kabelky a jiné doplňky.

Mixer obuv E-shop

Na internetových stránkách www.mixershoes.com naleznete e-shop obchodu Mixer, kde je prezentována aktuální nabídka a najdete tam i zboží, které je v současné době ve výprodeji.

Pro ty, kteří si nejsou jistí svou velikostí, Mixer na svých internetových stránkách uvádí postup, jak si správně změřit chodidlo. Příslušnou velikost naleznete pod postupem měření. To může být užitečné pro ty, kteří váhají s koupí přes internetový obchod, poněvadž se bojí, že si vyberou špatnou velikost. Tyto praktické rady naleznete na stránkách mixershoes.com.

Obchody Mixer

Popřípadě si můžete jít koupit boty přímo do prodejen Mixer. Naleznete je v Praze, Brně, Ostravě, Liberci a v Pardubicích.