Orsay

Orsay

Kompletní seznam prodejců oblečení: Astratex, Bonprix, C&A, Calvin Klein, Camaieu, ESPRIT, Freeport, Gant, GAS, Guess, H & M, Halens, Intimissimi, Kik, Klingel, Lacoste, Levis Jeans, Litex, Marks & Spencer, Neckermann, New Yorker, Next, Orsay, Otto, Pietro filipi, Promod, Reserved, Takko fashion, Tchibo, Time Out, Triumph

Akční leták Orsay na kupi.cz.

Módní značka Orsay působí ve více než 20 zemích světa, kde provozuje na 570 obchodů. Původem je však z Německa, kde vznikla v roce 1975. Na český trh se značka dostala v roce 1998, kdy byl otevřen její první obchod, a to v Plzni. V České republice je Orsay velmi populární, což dokazuje počet dosud otevřených obchodů. V současné době na našem trhu provozuje 47 prodejen.

Orsay oblečení

Orsay se specializuje na dámskou módu a doplňky. Móda Orsay se vyznačuje mladistvým stylem, ale zároveň je velmi elegantní. V současné době jsou v obchodech Orsay k dostání kolekce City, Modern Classic, Casual Mix, Party a Feminne Denim. Koupit si můžete trička, halenky, svetry, košile, šaty, kostýmky, kalhoty, džíny, bundy, kabáty, sukně a jiné. Orsay nabízí i doplňky. Například pásky, kabelky, sluneční brýle, bižuterii, šály, šátky, čepice, klobouky, klapky na uši, punčocháče, rukavice nebo psaníčka.

E-shop a e-katalog

Orsay má i svůj e-shop, ale bohužel je zatím určen jen pro zákaznice z Německa, Rakouska, Francie a ze Švýcarska.

orsay.cz, orsay.com

Na internetu si tak můžete alespoň prohlédnout virtuální katalog s nejnovější módní kolekcí. Aktuální nabídku naleznete na internetových stránkách store.orsay.com. 

Přestože české zákaznice nemohou nakupovat přes internetový obchod, mohou navštívit některou z mnoha prodejen, které jsou v České republice otevřeny. Obchody Orsay se nachází v Karlových Varech, Mostě, Teplicích, Ústí nad Labem, Plzni, Praze, Kolíně, Mladé Boleslavi, Českých Budějovicích, Liberci, Hradci Králové, Pardubicích, Jihlavě, Olomouci, Brně, Karviné, Opavě, Ostravě a ve Zlíně.

Orsay club

Orsay nabízí svým věrným zákaznicím možnost stát se členkami Orsay klubu. Pro držitelky zákaznických karet jsou přichystány poukázky na slevy, narozeninové poukázky, různé akce, soutěže a mnoho dalších výhod.