Pietro filipi

Pietro filipi

Kompletní seznam prodejců oblečení: Astratex, Bonprix, C&A, Calvin Klein, Camaieu, ESPRIT, Freeport, Gant, GAS, Guess, H & M, Halens, Intimissimi, Kik, Klingel, Lacoste, Levis Jeans, Litex, Marks & Spencer, Neckermann, New Yorker, Next, Orsay, Otto, Pietro filipi, Promod, Reserved, Takko fashion, Tchibo, Time Out, Triumph

Česká značka pietro filipi vznikla v roce 1993. Za dobu svého působení si vytvořila stabilní místo na českém trhu i v zahraničí. Expandovala do dalších evropských zemí (Slovenska, Bulharska, Litvy, Lotyšska, Polska, Ruska a na Ukrajinu), kde provozuje přes 70 prodejen. Zajímavostí je, že tváří kampaně podzim/zima 2010 se stala Aňa Geislerová. Zároveň navrhla i svou vlastní kolekci Aňa for pietro with love pro sezónu podzim/zima a připravuje i kolekci Pietro Filipi pro jaro/léto 2011.

Pietro filipi dodává na trh elegantní a neotřelou módu inspirovanou Itálií. Značka se specializuje na dámskou a pánskou módu. Dámy se mohou těšit z bund, halenek, kabátů, kalhot, krátkých kalhot, sak, sukní, svetrů, šatů, trik, vest a šperků pietro filipi. Pro muže tato značka přichystala bundy, kabáty, kalhoty, košile, saka, svetry, trika, vesty, kravaty, opasky a tašky.

Pietro Filipi outlet

Kromě aktuálních kolekcí oblečení a doplňků prodává pietro filipi sortiment ze starších kolekcí. V outletovém výprodeji naleznete mimo jiné i čepice, rukavice a šály.

www.pietro-filipi.com

Pietro filipi má i svůj e-shop. Najít jej můžete na internetových stránkách http://www.pietro-filipi.com/l-eshop.php. Na stránkách je i outlet, kde se prodávají věci ze starších kolekcí, avšak s výraznými slevami. V případě zájmu jej můžete navštívit na www.pietro-filipi.com. 

V České republice můžete navštívit některý z kamenných obchodů pietro filipi. Ty se nachází v Praze, Brně, Českých Budějovicích, Hradci Králové, Karlových Varech, Ostravě, Pardubicích, Písku, Plzni, Teplicích, Velkém Týnci a ve Znojmě.

Klub pietro filipi

Společnost pietro filipi zřídila i klub pro své věrné zákazníky. Nakupováním v obchodech pietro filipi se vám sčítají body, za které pak dostanete slevu. Členstvím v klubu získáváte i další výhody. Například jste zváni na různé klubové akce.