Puma

Puma

Kompletní seznam prodejců sportovních potřeb: A3 Sport, Adidas, Alpine Pro, Envy, Gigasport, Hervis, Hudy sport, HzH Sport, Intersport, Loap, Nike, Puma, Quiksilver, Roxy, Sportisimo

Bratři Dasslerovi si v roce 1924 v Německu založili továrnu na výrobu bot. Již po několika letech se dostavily první úspěchy a v jejich botách sportovci vyhrávali na olympiádách. V roce 1948 se však bratři rozchází a Adolf (Adi) Dassler zakládá svou vlastní společnost pod názvem Adidas a jeho bratr Rudolf zakládá společnost Puma. V témže roce Puma dodává na trh první kopačky. Dnes je značka Puma známá po celém světě. Kromě bot vyrábí i sportovní oblečení a doplňky.

Produkty Puma

Puma dodává na trh velkou nabídku dámské, pánské i dětské módy, a je opravdu z čeho vybírat. V nabídce jsou bundy, kabáty, vesty, úpletové zboží, svetry, mikiny, halenky, trika, tepláky, džíny, teplákové soupravy, sukně, šaty, nátělníky, šortky, spodní prádlo, plavky a jiné. Z doplňků pak tašky, kabelky, čepice, šály, rukavice, opasky, peněženky, sluneční brýle, hodinky a ponožky. Puma nabízí i kola nebo mobilní telefony.

Puma boty

Puma vyrábí i velké množství obuvi. Vybírat si můžete ze zimních bot, tenisek, balerín, bot na fitness, běhání, golf, bot na podpatku a i z mnoha jiných.

Společnost však dodává na trh i oblečení, boty a doplňky pro aktivní sportovce. Zejména pak pro ty, kteří se zajímají o fotbal, běhání, motosport, fitness, posilování, golf, plachtění, tanec nebo o jógu. Puma má i různé speciální kolekce. Jedna z nejoblíbenějších je Puma Ferrari, která čítá velké množství bot i oblečení.

Puma e-shop

Aktuální nabídku společnosti Puma naleznete i v jejich e-shopu na internetových stránkách www.shop-eu.puma.com. Objednané zboží je zasíláno i do České republiky, takže po učinění objednávky vám do 3-5 pracovních dnů zboží dojde až domů. 

Obchody Puma v České republice

Pokud však nechcete nakupovat přes internetový obchod, můžete navštívit některý z oficiálních obchodů Puma. Naleznete je v Praze, Brně a v Ostravě. V Praze a v Hatích jsou i outlety se zlevněným zbožím této značky. Zboží značky Puma je však distribuováno i do jiných obchodů se sportovním zbožím po celé České republice.