Reno obuv

Reno obuv

Kompletní seznam prodejen obuvy: Baťa, CCC, Deichmann, ECCO, Humanic, Obuv Mixer, Reno obuv

Společnost Reno, která se specializuje na prodej obuvi, pochází z Německa. I v České republice se však stala velmi známou. Kromě Německa a České republiky můžete obchody Rena navštívit i v Albánii, Bulharsku, Estonsku, Gruzii, Řecku, Chorvatsku, Lotyšsku, Litvě, Rakousku, Rumunsku, Švýcarsku, Slovensku, Slovinsku, Turecku a v Maďarsku. 

Reno obuv

Reno nabízí dámskou, pánskou a dětskou obuv. Velkou výhodou je, že se v obchodech Reno prodávají i nadměrné velikosti, takže si boty Reno může zakoupit naprosto každý.

Z dámské obuvi v obchodech naleznete kozačky, nízké zimní boty, společenské boty na podpatku, polobotky, tenisky, baleríny, domácí obuv, sandály a jinou letní obuv. V oddělení pánské obuvi jsou k dostání zimní boty, polobotky, tenisky, domácí obuv, letní obuv i mokasíny. Dále v obuvi Reno můžete koupit boty pro malé, ale i pro odrostlejší děti a i sportovní obuv. Například boty na turistiku či boty vhodné na koupaliště či na bazén. Z doplňků pak prodávají deštníky, ponožky, tašky, kabelky, dětské batohy nebo kufříky, vložky do bot nebo spreje na ochranu obuvi.
V Renu naleznete boty všech možných značek. Například Nike, Puma, Adidas, Esprit, Sansibar, rieker, s.Oliver, Tamaris, Young Spirit nebo Reebok. 

Prodejny Reno v České republice

Prodejny Reno najdete v Praze, Kladně, Mladé Boleslavi, Příbrami, Kolíně, Ústí nad Labem, Mostě, Táboře, Chomutově, Plzni, Liberci, Pardubicích, Hradci Králové, Českých Budějovicích, Karlových Varech, Chebu, Brně, Prostějově, Znojmě, Olomouci, Jihlavě, Zlíně, Ostravě, Havířově a v Třinci. Přesné adresy obchodů si můžete vyhledat ve vyhledávači na stránkách Rena www.reno.de.

Jednotlivé obchody se však mohou lišit nabízenými značkami bot nebo tím, zda prodávají nadměrné velikosti. Ale i to si můžete ověřit na jejich internetových stránkách.