Reserved

Reserved

Kompletní seznam prodejců oblečení: Astratex, Bonprix, C&A, Calvin Klein, Camaieu, ESPRIT, Freeport, Gant, GAS, Guess, H & M, Halens, Intimissimi, Kik, Klingel, Lacoste, Levis Jeans, Litex, Marks & Spencer, Neckermann, New Yorker, Next, Orsay, Otto, Pietro filipi, Promod, Reserved, Takko fashion, Tchibo, Time Out, Triumph

Akční leták Reserved na kupi.cz.

Společnost Reserved dodává na trh módní konfekci. 

Oblečení Reserved

Značka Reserved svým zákazníkům nabízí dámskou, pánskou a dětskou módu. Z dámské módy si do obchodu Reserved můžete přijít pro halenky, košile, trička, blůzy, tílka, šaty společenského i neformálního stylu, saka, kabáty, bundy, kalhoty, džíny, šortky, spodní prádlo, sukně, vesty, boty, sluneční brýle, kabelky, náhrdelníky, náramky, náušnice, opasky, punčochové zboží a šátky. Z pánské módy jsou v nabídce bundy, saka, kabáty, opasky, kravaty, kalhoty, džíny, šortky, košile, spodní prádlo, svetry a trička. Kolekce dětské módy čítá velké množství bund, bot, šátků, kabelek, tašek, peněženek, čepic, kalhot, džínů, sukní, trik a košil.

Katalog oblečení Reserved

Reserved bohužel neprovozuje internetový obchod, ale na internetových stránkách www.reserved.cz naleznete úplnou aktuální nabídku oblečení, bot a doplňků, které Reserved dodává do svých obchodů. 

V České republice je několik prodejen značky Reserved. Navštívit je můžete v Karlových Varech, Plzni, Praze, Pardubicích, Liberci, Brně, Olomouci, Zlíně a v Ostravě.

Reserved založil klub pro své věrné zákazníky. Za každý nákup získáváte body, které jsou sčítány, a posléze můžete čerpat různé zákaznické výhody.

Reserved klub je součástí programu RENOME, ve kterém jsou kromě firmy Reserved sdruženy i další společnosti - Baťa, Blažek, Klenoty Aurum, FOKUS optik, Parfums.cz. Ve všech prodejnách, které jsou sdruženy v programu RENOME, tak můžete předložit kartu Reserved klubu a jsou vám na ni načítány body.