Tescoma

Tescoma

Kompletní seznam prodejců zboží pro dům, byt a zahradu: Bauhaus, Baumax, Breno koberce, Dedra, Frital, Hornbach, Koberce Trend, Koupelny Jika, Koupelny Ptáček, Koupelny Ravak, Koupelny Siko, Kuchyně Hanák, Kuchyně Koryna, Kuchyně Oresi, Kuchyně Sykora, Mountfield, Obi, Orion, Prior, Proma, Styltex, Tescoma, Tupperware, Uni Hobby

Akční leták Tescoma na kupi.cz.

Tescoma

Společnost Tescoma je výhradně česká firma bez zahraniční kapitálové účasti, která byla založena v roce 1992. Jedná se o výrobce kuchyňských potřeb pro domácí i profesionální gastronomii. Sídlem společnosti je město Zlín. Tescoma rychle expandovala a od roku 1994 je možné zakoupit její výrobky i na zahraničních trzích ve více než 80-ti zemích světa. Přičemž stálé zastoupení má na Slovensku, v Itálii, Rusku, Polsku, Španělsku, Portugalsku a na Ukrajině. V současné době již má společnost Tescoma na domácím trhu mezi výrobci a prodejci kuchyňských potřeb dominantní postavení.

Sortiment

Nabídka výrobku Tescoma zahrnuje přes 2000 výrobků, které lze rozdělit do následujících kategorií: příprava pokrmů, krájení, vaření, pečení, stolování, příprava nápojů, skladování potravin, kuchyňská linka, a zahrada. Veškerý sortiment dosahuje prvotřídní kvality, což dokazují i certifikáty ISO 9001:2001 a ISO 14001:2005. Navíc je společnost Tescoma také držitelem Certifikátu výjimečnosti pro obor Vývoj, design a prodej značkových kuchyňských potřeb. Díky tomu si může dovolit poskytovat na své výrobky nadstandardní záruční lhůty, a sice 3 roky na všechny standardní výrobky, 5 let na výrobky s vysokou užitnou hodnotou a luxusní výrobky a dokonce 10 let na nejprestižnější výrobky.

Veškeré výrobky značky Tescoma jsou vyvíjeny ve firemním Design centru Tescoma a mají tak originální a původní design. Tyto kuchyňské potřeby jsou univerzální, s co nejširším spektrem využití. Například všechny nové linie nerezového nádobí jsou použitelné na všech typech sporáků. Navíc mnoho výrobků Tescoma přináší multifunkční využití. Takže silikonový odkapávač na nádobí může být zároveň žáruvzdornou podložkou do trouby na sušení ovoce a podobně.

Lze tedy říci, že dlouhotrvající úspěch značky Tescoma ve světě je umožněn díky třem základním faktorům: široké a ucelené nabídce produktů, prvotřídní kvalitě a originálnímu designu.