Triumph

Triumph

Kompletní seznam prodejců oblečení: Astratex, Bonprix, C&A, Calvin Klein, Camaieu, ESPRIT, Freeport, Gant, GAS, Guess, H & M, Halens, Intimissimi, Kik, Klingel, Lacoste, Levis Jeans, Litex, Marks & Spencer, Neckermann, New Yorker, Next, Orsay, Otto, Pietro filipi, Promod, Reserved, Takko fashion, Tchibo, Time Out, Triumph

Akční leták Triumph na kupi.cz.

Společnost Triumph International se zabývá výrobou spodního prádla. S produkcí zboží začala již v roce 1886 a jejími hlavními výrobními artikly byly především korzety. V současné době Triumph International působí ve více než 120 zemích po celém světě. Její nejznámější značkou je právě Triumf, ale dále produkuje i kolekce značek Miss Triumph, sloggi, Mamabel a Triaction. Společnost Triumph International je od roku 1986 vlastníkem značky HOM. V roce 1990 ještě přikoupila značku Valisère.

Spodní prádlo Triumph

Úplný katalog prodávaného zboží si můžete prohlédnout na internetových stránkách www.triumph.com/cz. Kolekce spodního prádla, kterou Triumph prodává, je velmi pestrá. Můžete si koupit podprsenky, body, kalhotky, korzety, košilky i formující prádlo. Z nočního prádla pak noční košile, pyžama a župany.

Prádlo Triumph v České republice

V České republice můžete koupit prádlo Triumph buď přímo v autorizovaných obchodech Trimph nebo i u jiných prodejců prádla. Prodejny se zbožím značky Triumph najdete v Pardubicích, Hradci Králové, Jihlavě, Kolíně, Brně, Prostějově, Olomouci, Jeseníku, Benešově, Znojmě, Hodoníně, Táboře, Uherském Hradišti, Zlíně, Hranicích, Říčanech, Českých Budějovicích, Čestlicích, Luhačovicích, Praze, Valašském Meziříčí, Vsetíně, Mladé Boleslavi, Novém Jičíně, Mělníku, Ostravě, Kladně, Liberci, Karviné, Lounech, Plzni, Ústí nad Labem, Teplicích, Mostě, Chomutově a v Karlových Varech.   

Pro své věrné zákaznice Triumph International založil Triumph Red Club. Zákaznice sbírají razítka za jednotlivé nákupy a při dosažení hranice 2 tisíc korun během jednoho roku získávají stříbrnou kartu, a s ní i 5% slevu na nákup dalšího zboží. Podrobnější informace o členství v klubu si můžete přečíst na internetových stránkách www.triumph.com.