Tupperware

Tupperware

Kompletní seznam prodejců zboží pro dům, byt a zahradu: Bauhaus, Baumax, Breno koberce, Dedra, Frital, Hornbach, Koberce Trend, Koupelny Jika, Koupelny Ptáček, Koupelny Ravak, Koupelny Siko, Kuchyně Hanák, Kuchyně Koryna, Kuchyně Oresi, Kuchyně Sykora, Mountfield, Obi, Orion, Prior, Proma, Styltex, Tescoma, Tupperware, Uni Hobby

Tupperware

Společnost Tupperware vznikla v roce 1944 ve Spojených státech amerických. Zpočátku byla předmětem prodeje „zázračná mísa" vyrobená z tehdy málo známého polyethylenu, která díky vzduchotěsnému a vodotěsnému uzávěru byla schopná uchovat potraviny 2 až 3 krát déle čerstvé, zachovat jejich vůni, chuť a výživnou hodnotu. Nádoby Tupperware v tehdejší době znamenaly skutečnou revoluci v uchovávání potravin. Od roku 1951 jsou výrobky Tupperware prodávány výhradně prostřednictvím domácích prezentací, na kterých poradkyně předvádějí výrobky, informují zákazníky o různých způsobech jejich využití a nabízejí je k prodeji. K dnešnímu dni je již Tupperware jedním z největších výrobců kuchyňských potřeb z plastických hmot na světě.

V roce 1996 vstoupila tato společnost i na český trh a v současné době zde má 14 autorizovaných distribučních středisek.

Současný sortiment je již mnohem širší, než tomu bylo na počátku. Společnost Tupperware má v nabídce výrobky nepřeberných tvarů, barev a využití a přinášejí řešení pro nejrůznější potřeby každé domácnosti. Nabízí produkty, které slouží nejen k uchovávání čerstvých potravin, ale také pro přípravu pokrmů, vaření, pečení, servírování, mražení či jejich přípravě nebo na uskladňování sypkých zásob, ovoce a zeleniny v chladničce. Oblíbenými výrobky na českém trhu jsou pak formy určené na pečení v mikrovlnné troubě. Jednu z kategorií tvoří také dětské výrobky.

Základní sortiment výrobků je popsán na internetových stránkách společnosti Tupperware. Pokud však mají zákazníci zájem seznámit se s kompletní produktovou řadou, je třeba požádat poradkyni o katalog.

Důvodem, proč nakupovat právě výrobky Tupperware je řada. Přesvědčit Vás mohou moderní design, světoznámá značka, špičková kvalita, celoživotní záruka, prvotřídní služby zákazníkům, nebo vyškolené poradkyně předvádějící zábavné a přínosné prezentace.